reklama

Hvězdy z Miami po pěti porážkách udolaly Lakers

Basketbalisté Miami Heat. Basketbalisté Miami Heat. autor: Reuters
Souboj favoritů NBA rozhodla chyba Kobeho Bryanta

Miami - Chyba hvězdného Kobeho Bryanta, kterému 87 sekund před koncem za stavu 88:88 vypíchl míč Dwyane Wade, rozhodla utkání NBA mezi Miami Heat a Los Angeles Lakers.

Basketbalisté Miami se tak po pěti porážkách dočkali vítězství a alespoň částečně utlumili frustraci, která v mužstvu plném hvězd v současné době panuje.

Miami nad obhájci titulu vyhrálo 94:88 a jako třetí tým ve Východní konferenci si zajistilo účast v play off.

Čtěte také:
NBA: Kevin Love vyrovnal rekordní sérii v double-doublu
Mladý basketbalista dal vítězný koš a potom zkolaboval

Wadea a LeBrona Jamese tentokrát zastínil jejich spoluhráč Chris Bosh, který si v minulých zápasech stěžoval na své nedostatečné vytížení. Z hvězdného tria byl v utkání nejlepší, když dal 24 bodů a měl nejvyšší úspěšnost střelby.

Skok přes auto a drtivá smeč. Basketbalisté z NBA předvedli své umění Skok přes auto a drtivá smeč. Basketbalisté z NBA předvedli své umění Prohlédněte zde

"Nesobecky mě pobízeli přihrávkami," komentoval Bosh hru svých spoluhráčů. Přesto tým, který byl před sezonou považován za jasného kandidáta na titul, má co zlepšovat. Ví to i kouč Erik Spoelstra.

"Při takové hrozné sérii bylo důležité, že se hráči nesesypali. Ale tohle je jenom jeden zápas, ještě to není za námi," prohlásil.

Skvělý večer LeBrona Jamese v NBA. Nastřílel rekordních 51 bodů. Skvělý večer LeBrona Jamese v NBA. Nastřílel rekordních 51 bodů. Prohlédněte zde

reklama