reklama

Finále Davis Cupu je vyprodáno, lístky zmizely za pár hodin

Tomáš Berdych a Radek Štěpánek Tomáš Berdych a Radek Štěpánek autor: Reuters
Sazka spustila v 1:15 hodin po půlnoci prodej vstupenek na listopadové finále Davis Cupu.

Praha - Na finále tenisového Fed Cupu vyprodali fanoušci vstupenky za necelých deset hodin. Ještě rychleji ale podle zmizely vstupenky na finále Davis Cupu, ve kterém se od 16. do 18. listopadu střetnou Berdych a spol. se Španěly v pražské O2 areně.

Podle informací Aktuálně.cz nyní zbývalo ve středu v deset hodin dopoledne v prodeji posledních 300 lístků. Všechny v IV. kategorii, tedy za cenu 2990 korun. O několik desítek minut později už systém hlásil jednoznačně: "Vyprodáno".

Na lístky se stály fronty už v noci

Prodej vstupenek začal přesně v 1:15 dnes po půlnoci a už v tuto dobu se na ně podle informací Českého rozhlasu stály fronty na čerpacích stanicích u terminálů Sazky, prostřednictvím kterých lze balíček na všechny tři hrací dny sehnat.

Ta dala do prodeje celkem deset tisíc lístků v cenovém rozmezí od 1992 kč do 3990 kč na místa v horním prstenci největší multifunkční haly v Česku a za 7992 kč na sezení pro první patro (vždy balíček na všechny tři hrací dny).

Nejdražší lístky přitom podle informací České sportovní, která akci oreganizuje, zmizely ze všech typů vstupenek nejrychleji.

Na elektronickou rezervaci nedojde

Organizátoři původně počítali s možností elektronické rezervace na internetových stránkách společnosti, tato možnost ale měla být k dispozici až od dnešní 16. hodiny odpolední.

Na tuto variantu prodejte tak vůbec nedošlo.

Celkem šlo do volného prodeje sedmdesát procent lístků z celkové kapacity, tedy zhruba 9600 vstupenek z 13 700. Zbylých třicet procent si mezi sebe rozdělili Španělé, ITF a sponzoři.

reklama