reklama

Je tu US Open a s ním také nový revoluční bonus na Expektu!

autor: Aktuálně.cz
Dnes začíná poslední grandslam roku a abyste si sázení na tenisové bitvy ještě více užili, chtěli bychom Vám představit novou nabídku sázkové kanceláře Expekt pro nové zákazníky.

Dnes začíná poslední grandslam roku a abyste si sázení na tenisové bitvy ještě více užili, chtěli bychom Vám představit novou nabídku sázkové kanceláře Expekt pro nové zákazníky – sázka bez rizika až do výše 1500 Kč zdarma!

A jak získáte sázku bez rizika zdarma?

1. Zaregistrujte si účet na Expektu a proveďte první vklad prostřednictvím kreditní karty nebo bankovním převodem.

2. Uzavřete svou první sázku až do výše 1500 Kč. Sázka může být sólo, ale i násobná a není nijak kurzově omezena.

3. Pokud svou první sázku vyhrajete, výhra je Vaše! Pokud prohrajete, Expekt Vám vrátí vklad sázky až do výše 1500 Kč – nejedná se o žádný bonus, takže vrácený vklad sázky můžete okamžitě vybrat.

A aby toho nebylo málo, tak si Expekt pro své zákazníky během konání US Open připravil perfektní promo akci - uzavřete násobnou sázku na jakékoliv zápasy US Open (dvouhře i čtyřhře) a pokud na konci turnaje budete mít výherní tiket s nejvyšším celkovým kurzem, vyhrajete nový mobil Samsung Galaxy S4 smart phone!

Expekt tedy všem svým zákazníkům dává možnost vsadit si a kromě balíku peněz vyhrát také skvělý telefon! A když budete mít smůlu a tiket nevyjde? Můžete si své peníze vybrat a nebo si vsadit ještě jednou!

Přejeme Vám hodně štěstí při sázení na Expektu!

reklama