reklama

Jíchu s Barcelonou vyřadil z házenkářské LM jeho bývalý tým Kiel

Filip Jícha Filip Jícha autor: Pavel Lebeda/chf.cz
Filip Jícha se ve své první sezoně v Barceloně nedočká úspěchu v prestižní Lize mistrů. Obhájce trofeje vyřadil ve čtvrtfinále bývalý tým české hvězdy THW Kiel. V dnešní domácí odvetě sice Barcelona vyhrála 33:30, ale před týdnem v Německu katalánský gigant prohrál rozdílem o dva góly větším 24:29. Jícha dal v dvojzápase dva góly, oba na hřišti soupeře.

Barcelona - Filip Jícha se ve své první sezoně v Barceloně nedočká úspěchu v prestižní Lize mistrů. Obhájce trofeje vyřadil ve čtvrtfinále bývalý tým české hvězdy THW Kiel. V dnešní domácí odvetě sice Barcelona vyhrála 33:30, ale před týdnem v Německu katalánský gigant prohrál rozdílem o dva góly větším 24:29. Jícha dal v dvojzápase dva góly, oba na hřišti soupeře.

Kiel postoupil do Final Four popáté za sebou a bude usilovat o čtvrtý titul. Jícha s německým klubem vyhrál Ligu mistrů v letech 2010 a 2012, předloni bral stříbro. V loňském ročníku LM skončil s Kielem, s nímž také sedmkrát vyhrál bundesligu, bez medaile čtvrtý a o dva a půl měsíce později přestoupil do Barcelony.

Barcelona bude v závěrečném turnaji chybět poprvé od roku 2012. V uplynulých třech letech získala kompletní medailovou sbírku.

reklama