reklama

Jsi džihádista a krysa, pouští McGregor jed na arcisoka. Za jeho otce se však modlí

Conor McGregor. Conor McGregor. autor: Reuters
Trash-talk na plné pecky. Ikona smíšených bojových umění usedla za klávesnici a tvrdě se opřela do svých konkurentů.

Krátce poté, co získal Američan Justin Gaethje titul dočasného šampiona v lehké váze organizace UFC, přečetl si jedovaté řádky od jedné z největších osobností MMA Conora McGregora.

Oblékání není pro nás. Hvězdná bojovnice v karanténě baví nahými kreacemi Oblékání není pro nás. Hvězdná bojovnice v karanténě baví nahými kreacemi Prohlédněte zde

Ten ve snaze strhnout na sebe pozornost neopomněl urazit ani dosud neporaženého mistra Chabíba Nurmagomedova. Ramena dělal navzdory tomu, že s ním v roce 2018 utrpěl devastující porážku, kterou mu Rus okamžitě a rázně připomněl.

"Tenhle sport je o fanoušcích. Původně jsem nechtěl nastupovat v prázdné hale, ale teď mi bude potěšením ukázat, jakou sílu mám i bez jejich podpory. Budoucí zápas jsem já proti Justinovi Gaethjemu, protože Chabíb je největší zbabělec ve hře," zahájil jednatřicetiletý Ir své řádění.

Na stejně starém rodákovi z Arizony nenechal suchou nit.

"Justine, ten bojovník, co objímá nohy, pro tebe není nebezpečný, to všichni víme. Opravdová výzva jsem já. Rozsekám tě, z tvých zubů si udělám náhrdelník. Hodláš ještě mluvit o mých otcovských schopnostech? Jsi mrtvý," tweetoval s narážkou na předchozí kritiku z Gaethjeho úst.

Američanovi také vyčetl, že mluvil o muslimovi Nurmagomedovi s respektem a připomněl mu, že jeho i ruského fightera zastupuje kontroverzní manažer Ali Abdelaziz.

"Už nikdy neříkej, že reprezentuješ USA. Žádný Američan by nemluvil s uznáním o džihádistovi, ani by mu nedovolil ho zastupovat. Na to nezapomeň. Jsi slepý hlupák a já budu tím, kdo tuhle práci dokončí," pokračoval McGregor a přešel do útoku proti samotnému Nurmagomedovi.

Od baletu k bitkám na krev. Superhvězdu do klece přivedlo hromadné znásilnění Od baletu k bitkám na krev. Superhvězdu do klece přivedlo hromadné znásilnění Čtěte zde

"Chabíbe, jsi trapná, krčící a skrývající se krysa. Nic nového. Potvrdilo se to, co jsem říkal mnohokrát a co bylo vždy zřejmé. Jsi hanbou pro skutečné zápasníky."

Bojovník přezdívaný "Dagestánský Orel" okamžitě reagoval. Jeho argumenty byly logické a odkazovaly na slavný souboj v kleci z roku 2018, v němž se hrdý Irčan nezmohl prakticky na nic.

"Objímání nohou? Zapomněl jsi, jak jsi po mém úderu spadl na zem, nebo si za klávesnici sedl opilý? Porazil jsem tě v postoji, rozebral jsem tě v zápase a totálně tě zničil na zemi. Ty jsi byl ten, kdo se bezmocně oháněl rukama a nakonec se vzdal," odpověděl Nurmagomedov na Twitteru.

Připomeňte si, jak Nurmagomedov uzemnil McGregora:

Video: Nurmagomedov vs. McGregor www.youtube.com

Virtuální válku pak v příměří obrátila zlá zpráva z Ruska. Nurmagomedovův otec Abdulmanap, který se dosud léčil pouze s drobnými srdečními problémy, ve středu nečekaně upadl do komátu. Jeho stav je kritický.

Podle spekulací ruského tisku jej v Dagestánu léčili špatně, načež musel být převezen do vojenské nemocnice v Moskvě.

"Modlím se za uzdravení Abdulmanapa Nurmagomedova. Muže, který vychoval několik světových šampionů napříč bojovými disciplínami. Je to skutečný génius bojových umění. Velmi mě rozesmutnilo, když jsem tyhle zprávy uslyšel. V této chvíli se modlím za rodinu Nurmagomedovů," vzkázal McGregor.

reklama