reklama

FOTO Volejbalistky Hradce sní o první lize. A tak se svlékly

Hradecké volejbalistky potřebují zajistit rozpočet, aby příští sezonu mohly hrát první ligu. A tak nafotily odvážný kalendář Hradecké volejbalistky potřebují zajistit rozpočet, aby příští sezonu mohly hrát první ligu. A tak nafotily odvážný kalendář Foto: Markéta Dlabáčková - Kodak Express no200
Hradecké volejbalistky potřebují zajistit rozpočet, aby příští sezonu mohly hrát první ligu. A tak nafotily odvážný kalendář

Hradec Králové - Vybavení, doprava, rozhodčí, tréninky ... věnovat se v podstatě jakémukoliv sportu naplno vyžaduje docela podstatné náklady, které obvykle úměrně rostou s úrovní soutěže. A tak se není co divit, že když máte tým na postup, snažíte se sehnat peníze jak se dá.

Osvědčený způsob k cíli, kterým má být přibližně 200 000 korun, zvolily volejbalistky klubu Slavia Hradec Králové, aktuálně druhého týmu druhé ligy. Nafotily totiž odvážný kalendář, jehož prodejem si nejen chtějí přilepšit, ale zároveň přilákat i nové sponzory pro další sezonu, kterou by chtěly strávit v první lize. 

Pokud jim chcete přispět, stačí se informovat na mailu uvedeném ve fotogalerii. A nebo alespoň hradeckým dívkám kupte kalendář.

Ve fotogalerii najdete také několik předchozích "lechtivých" kalendářů, které české sportovkyně a sportovci v posledních letech nafotili.

reklama