reklama

Kde je pisoár? Tenisté dostali v Paříži dámskou šatnu

Čeští tenisté se zabydlují v areálu Rolanda Garrose. Z toho, že dostali dámskou šatnu, byli trochu rozhozeni. Čeští tenisté se zabydlují v areálu Rolanda Garrose. Z toho, že dostali dámskou šatnu, byli trochu rozhozeni. autor: CPA Eduard Erben
Čeští tenisté dostali pro semifinále Davis Cupu v pařížském areálu Rolanda Garrose dámskou šatnu.

Paříž - Legrácky před tréninkem i po něm bývají mezi tenisty běžné. Před nadcházejícím semifinále Davisova poháru s Francií mají v Paříži k vtípkům o důvod víc. V areálu Rolanda Garrose totiž dostali dámskou šatnu.

"Probíhá hodně vtípků, ale ty nebudeme publikovat," rozesmáli se Radek Štěpánek s fyzioterapeutem Michalem Novotným. "Máme dámskou šatnu, což je zvláštní. Jsou to zajímavé pocity, ale je skoro stejná jako ta naše," řekl Tomáš Berdych.

Z pohledu mužů má šatna, při grandslamu určená tenistkám, jednu hlavní odlišnost. "Na toaletách nemáme pisoáry, to nám tam chybí," ušklíbl se Štěpánek.

Jinak je šatna rozlehlá; třeba loni ve čtvrtfinále v Kazachstánu měli tenisté k dispozici vyloženě malý kamrlík. "V Česku míváme hokejovou, ale to jsou dvě místnosti. Co se týče jedné místnosti, tak to je teď největší. Hned jsme vtipkovali, že tam budeme sedět jak sardinky... Ale doopravdy, je velkorysá a cítíme se tam moc dobře," řekl Štěpánek.

reklama