reklama

Kostým smrtonoše se Wilderovi nevyplatil. Byl moc těžký, litoval po porážce s Furym

Deontay Wilder v masce přichází do ringu před zápasem s Tysonem Furym Deontay Wilder v masce přichází do ringu před zápasem s Tysonem Furym autor: Reuters
Poražený boxerský šampion Deontay Wilder hodlá využít opce ve smlouvě na odvetný zápas s Tysonem Furym.

O pás mistra světa těžké váhy organizace WBC by se znovu mohli utkat už v létě a Wilder vzkazuje, že tentokrát neudělá stejnou chybu jako při posledním víkendovém duelu v Las Vegas. Američan prohlásil, že ho o šance připravil extravagantní kostým, v němž nastupoval do ringu - byl prý příliš těžký a už předem ho unavil.

Wilder je zálibou v propracovaných kostýmech proslulý. Tentokrát prošel uličkou ze šatny do ringu v černém obleku s motivy lebek, černou maskou s rudým lemováním kolem očí a korunou na hlavě. Kostým na počest měsíce černošské historie podle boxera vážil více než 20 kilogramů.

Fury přišel s korunou, skolil Wildera, zazpíval si a odešel s pásem šampiona Fury přišel s korunou, skolil Wildera, zazpíval si a odešel s pásem šampiona Prohlédněte zde

"Měl jsem ho na sobě už deset nebo 15 minut předem v šatně, než jsem vyrazil. Byl až moc těžký, už od začátku jsem pak neměl nohy," posteskl si čtyřiatřicetiletý boxer. Designérům prý nechal volnou ruku a za kostým utratil přes 40 tisíc dolarů.

Duel dvou dosud neporažených boxerů byl pak až nečekaně jednoznačný. Zatímco jejich předchozí utkání v prosinci 2018 v Los Angeles skončilo kontroverzní remízou, tentokrát jasně dominoval jednatřicetiletý britský šampion. Zápas ukončil v sedmém kole Wilderův trenér, když hodil do ringu ručník.

reklama