reklama

Krausovi už je 40, ale jede dál. A zve do Špindlerova Mlýna

Tomáš Kraus na skikrosové trati Tomáš Kraus na skikrosové trati autor: ČTK
Mistr světa ve skikrosu Tomáš Kraus se chystá na další sezonu. Tu, co právě končí, uzavře ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův Mlýn - Skikrosová legenda jménem Tomáš Kraus je tak trochu nesmrtelná, 3. března oslavil závodník už 40. narozeniny, ale jede dál, každopádně počítá s přípravou i na další sezonu.

Tu, která právě končí, uzavře na akci Snow Sports Weekend ve Špindlerově Mlýně, kde se 15. a 16. března spolu se snowboardovým šampionem Michalem Novotným a vítězkou univerziády ve sjezdovém lyžování Klárou Koukalovou bude na svahu věnovat veřejnosti.

Zájemci si s hvězdami budou moci porovnat své umění přímo na svahu, závodníci jsou připraveni poradit všem, jak zlepšit styl jízdy nebo naučit vlastní triky.

V Arose druhý. To ho nabudilo

Dvojnásobný mistr světa Tomáš Kraus je stále ve formě, na zatím posledním podniku Světového poháru v Arose obsadil druhou příčku. "Po letn pauze a nezbytném načerpání sil se každopádně chystám zahájit přípravu na sezonu 2014/15," řekl Kraus.

Ve Špindlerově Mlýně bude mít teď o víkendu na starosti skikrosovou sekci akce

Snowboard si budou moci půjčit a poprvé vyzkoušet i děti, vrcholem programu pak bude snowboardový závod v "jibbingu", tedy ježdění na pevných překážkách, kde si večer pod umělým osvětlením porovná své umění 18 jezdců ve vyřazovacím KO systému.

reklama