reklama

Kreuziger popírá přestup: ´Všechno je to absolutní nesmysl´

Roman Kreuziger v dresu stáje Astana. Roman Kreuziger v dresu stáje Astana. autor: www.proteam-astana.com
Cyklista nic nepodepsal a jeho manažer prý jedná s více týmy.

Praha - Přestupuje nejlepší český cyklista Roman Kreuziger do ambiciózní dánské stáje Saxo Bank-Tinkoff, nebo ne? Zatímco ruský miliardář a vlastník týmu Oleg Tinkov o transferu mluví jako o hotové věci, Kreuziger vše popírá. „Všechno je absolutní nesmysl,“ uvedl závodník na svých webových stránkách.

 „Rád bych to dementoval. Žádná dohoda uzavřena není a žádnou smlouvu jsem nepodepsal,“ poznamenal.

Kreuziger: Můj manažer je v jednání s více týmy

Můj manažer je v jednání s více týmy a rádi bychom to uzavřeli do startu Vuelty, která začíná 18. srpna. S manažerem jsem v telefonickém kontaktu a uvidíme se spolu při olympiádě v Londýně. Řekneme si, jaké jsou možnosti, a podle toho se rozhodneme. Já se tím teď nezatěžuju, koncentruji se výhradně na olympijský závod,“ prohlásil v současné době stále jezdec stáje Astana.

Oleg Tinkov se přitom angažováním v současnosti čtrnáctého cyklisty světa (podle žebříčku cyklistické WorldTour) chlubil v ruské verzi televize EuroSport. Kdyby Čech do týmu přece jen přestoupil, stal by se kolegou dvojnásobného vítěze Tour de France Španěla Alberta Contadora.

Tinkov prý láká i další velká jména. Spekuluje se o příchodu Bělorusa Vasilije Kirijenky, Fabiana Cancellary ze Švýcarska či Brita Marka Cavendishe.

reklama