reklama

Čas neplatí pro sexy roztleskávačky, polonahého Ronalda ani Slavii s Bohemians

Doo Mannequin Challenge se zapojily také krásné Jižanky, cheerleaders týmu amerického fotbalu Dallas Cowboys. Doo Mannequin Challenge se zapojily také krásné Jižanky, cheerleaders týmu amerického fotbalu Dallas Cowboys. autor: Dallas Cowboys Cheerleaders via youTube
Virtuálním světem internetu se valí další bláznivá výzva. Mannequin Challenge uchvátila i sportovce, zapojili se profíci, amatéři i fanoušci z celého světa. Podívejte se na ta nejpovedenější videa.

Praha - Po polívání hlavy kbelíkem ledové vody přišla i mezi sportovce další nová móda. Místo Ice Bucket Challenge teď letí Mannequin Challenge připomínající dětskou hru štronso.

Videa lidí stojících v nejrůznějších pózách, jakoby se zastavil čas, zaplavila sociální sítě. A není divu, že se této výzvy brzy chytli i sportovci.

Zřejmě nejpropracovanější, téměř umělecký kus, připravili organizátoři a hráči evropské profesionální golfové "tůry". Je v něm všechno od šaten až po hvězdy na greenu.

What's your favourite moment of the #MannequinChallenge?

Zveřejnil(a) European Tour dne 17. Listopad 2016

Největší koncentrace krásek se patrně objevila v šatnách roztleskávaček profesionálního klubu amerického fotbalu Dallas Cowboys. Půvabné dívky tak oslavily povedenou vítěznou sérii Kovbojů.

Mannequin Challenge se nekoná jen v zákulisí. Anglický kanonýr Jamie Vardy "zkameněl" po gólu s síti Španělska. A s ním po chvíli také jeho slavíci spoluhráči.

England football team's #MannequinChallenge

Zveřejnil(a) ITV Football dne 15. Listopad 2016

Není žádná "virální špatnost", aby u ní nechyběl Cristiano Ronaldo. V šatně portugalské reprezentace vystupuje skutečně jako manekýn a dává na odiv své svaly.

Cristiano Ronaldo & Portugal | Mannequin Challenge

Zveřejnil(a) C.Ronaldo dne 13. Listopad 2016

Vlna Mannequin Challenge dorazila už do Česka. Hokejisté Slavie dokazují, že i v těžkých časech svého klubu se umí semknout a udělat spolu něco zábavného.

Podívejte se na #MannequinChallenge v podání slávistického A-týmu. #MameSesivaneSrdce

Zveřejnil(a) HC Slavia Praha dne 15. Listopad 2016

Další, kdosi v Česku tuhle výzvu zkusili, jsou fotbalisté Bohemians

Mannequin Challenge by Bohemians! #mannequinchallenge (TM)

Zveřejnil(a) Bohemians Praha 1905 dne 10. Listopad 2016

Velmi populární je hra na sochy u zámořských basketbalistů. Úřadující šampioni NBA z Clevelandu k této hříčce během návštěvy Bílého domu přiměli i dosluhující první dámu Michelle Obamovou.

Na univerzitách bylo vždycky o zábavu postaráno. To dokumentuje vtipné video od basketbalistů Lamas Cardinals. V texaském  Beaumontu je vůbec veselo, protože podobnou hříčku pak udělaly i basketbalistky Lady Cardinals.

Ono se řekne "veselé video", jenže některé nápady dají pořádně zabrat. To určitě platí o výkonu gymnastů z Leedsu, kteří ani při náročných cvicích neztratili glanc a nehnuli ani brvou.

Mannequin Challenge by Leeds Gymnastics! Who is your favourite?

Zveřejnil(a) Nile Wilson dne 15. Listopad 2016

Se čtyřmi roky plnými vítězství se stylově rozloučil tým Volkswagenu v MS v rallye. Také nejrychlejší soutěžáci světa v Austrálii aspoň na chvíli "zamrzli".

Today is the very last day in WRC for us. Let's freeze that moment. And let's keep that in our hearts forever. #mannequinchallenge

Zveřejnil(a) Volkswagen Motorsport dne 19. Listopad 2016
reklama