reklama

Mayweather fackuje Pacquiaa. Je to trestanec, zuří Filipínec

Mayweather fackuje Pacquiaa
Výstřední král světového boxu i sportovních boháčů Floyd Mayweather ani dva měsíce po „Zápase století“ neuzavřel svůj účet s filipínským rivalem Mannym Pacquiaem.

Las Vegas - Výstřední král světového boxu i sportovních boháčů Floyd Mayweather ani dva měsíce po „Zápase století“ neuzavřel svůj účet s filipínským rivalem Mannym Pacquiaem. Důvodem je zranění „Pac-mana“, které následně rozpoutalo pořádně žhavou diskuzi.

Filipínec měl do zápasu jít s natrženou rotátorovou manžetou (úpony pokrývající a držící ramenní kloub) v pravé ruce, kterou si opětovně v samotném souboji poranil. Alespoň to tvrdil poté, co nejbohatší zápas boxerské historie prohrál jasně 0-3 na body.

Mayweather následně protivníka označil za zbabělce a odmítl mu dát odvetu. Nyní – téměř přesně dva měsíce poté – se k dění v MGM Grand v Las Vegas opět vrátil. Na videu, které umístil na svůj instagramový účet stojí před figurínou Pacquiaa a promlouvá k ní:

„Takže Manny, ty tady těm lidem tvrdíš, že jsem nevyhrál poctivě? Že za vše může tady tohle rameno? Je to tak? Řekni?“

Následně se k ní nakloní a vlepí „Filipínci“ dvě pořádné facky.

Poté, co video vzbudilo – ostatně jako všechny Mayweatherovy příspěvky na sociálních sítích – pořádný rozruch, přidal Američan dodatek: „Miluji zábavu, vtipy, bavím se životem!“ a k tomu hastag #SenseOfHumor.

Pobavil vás? Jisté je, že šestatřicetiletého Pacquiaa nikoliv. Jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat a rozhodně nebyla z těch přívětivých:

„Měli bychom si uvědomit z jakých poměrů Floyd Mayweather Jr. pochází. Je to rodina bývalých trestanců a on sám je bývalý trestanec. Nemohu mu to mít za zlé, protože toto video jen ukazuje způsob vedení výchovy od jeho rodiny. Připomněl jen to, co udělal své ex-manželce. Doufám, že najde čas přemýšlet o svém životě a bude za ně žádat o odpuštění Boha.“

Že by příprava dvou hvězd na velkou zářijovou, nebo květnovou odvetu?

reklama