reklama

McGregor daroval Putinovi lahev whisky. Ten ji nechal otestovat na přítomnost jedu

Conor McGregor. Conor McGregor. autor: Reuters
Vladimir Putin odmítl dát si panáka s bojovníkem UFC Conorem McGregorem. Irský rebel přinesl ruskému prezidentovi lahev své whisky Proper No. 12 jako dar, nicméně místo přípitku lahev putovala do rukou ochranky, která její obsah nechala otestovat na přítomnost jedu.

McGregor obdaroval šéfa Kremlu už loni, při příležitosti mistrovství světa ve fotbale, které se v Rusku konalo. Svou anabázi s prezidentovou ochrankou ale popsal až nyní, kdy v Moskvě uspořádal tiskovou konferenci k propagaci své whisky na ruském trhu.

"Mnoho lidí to neví, že první lahev jsem přinesl Vladimiru Putinovi," prohlásila hvězda MMA. "Ale vlastně jsem ji dal jeho ochrance. S Vladimirem holt není radno si zahrávat," usmál se McGregor.

Navzdory přísnému protokolu bojovník doufá, že si Putin nápoj vychutnal. "Ani se s ním nemusím bavit, abych věděl, co si o nápoji myslí. Jsem si jistý, že si ho vychutnal," prohlásil.

V tomhle ale má zřejmě pořádnou smůlu, protože i kdyby jeho nová whisky prošla ruskými laboratořemi, Putin se jí pravděpodobně ani nedotkl. O ruském prezidentovi je známo, že přísně dodržuje zdravý životní styl včetně abstinence.

reklama