LeBron řádil. Miami dělí od finále NBA jediná výhra

asu
31. 5. 2013 7:45
LeBron James byl v noci k neutržení. Miami dotáhl ke třetí výhře nad Indianou, jsou už jen jedno vítězství od velkého finále NBA.
Lebron James zavelel k obratu. Ve třetí čtvrtině nasázel Indiane šestnáct bodů a vypracoval Miami klíčový náskok v pátém utkání finále Východní konference. | Foto: Reuters

Miami - Hvězdami napráskané Miami je už jen krok od postupu do velkého finále NBA.

Díky výkonu LeBrona Jamese porazilo v pátém utkání finále Východní konference Indianu 90:79 a v sérii vede 3:2 na zápasy.

LeBron James byl k nezastavení. Nastřílel třicet bodů, přidal osm doskoků a šest asistencí. Navíc zavelel ke klíčovému obratu v polovině zápasu.

Miami v poločase prohrávalo o čtyři body, jenže třetí čtvrtinu vyhrálo 30:13 a vypracovalo si klíčový náskok. LeBron James se na tom podílel šestnácti body.