Na USK řádili fanoušci Krakova, postup je v nedohlednu

Red Spo
10. 1. 2008 21:08
České vicemistryně nestačily v Eurolize na Krakov

Praha - Basketbalistky USK Praha prohrály v Evropské lize na domácí palubovce s Krakovem a jejich šance na postup ze základní skupiny se znovu zmenšily.

Českým vicemistryním nevyšel nejlépe úvod zápasu, ale postupně se dostávaly do tempa a dokázaly otočit skóre.

Jenže Polky se dokázaly rychle vzpamatovat a do konce poločasu vyrovnaly - po dvou čtvrtinách byl stav nerozhodný 44:44.

Brňanky vybojovaly další výhru v Eurolize - čtěte ZDE

Na začátku druhého poločasu Krakov znovu odskočil a udělal si zřejmě rozhodující náskok.

Domácí basketbalistky sice ještě dokázaly snížit na rozdíl pěti bodů, ale v koncovce už neměly na zkušeně hrající soupeřky šanci.

O velký rozruch se v hale Na Folimance postarala téměř stovka bouřlivých polských fanoušků. Ti se podle serveru sportovninoviny.cz pustili ve druhé čtvrtině do potyčky s policií a několik příznivců Wisly bylo zadrženo.