NBA: Indiana zůstala jediným neporaženým celkem ligy

6. 11. 2013 7:57
Basketbalisté Indiany Pacers zvítězili v Detroitu 99:91 a po čtyřech zápasech zůstali jediným týmem v zámořské lize bez porážky.
Hráči Indiany mají důvody ke spokojenosti.
Hráči Indiany mají důvody ke spokojenosti. | Foto: Reuters

New York - Basketbalisté Indiany Pacers zvítězili v Detroitu 99:91 a po čtyřech zápasech zůstali jediným týmem v zámořské lize bez porážky. V rozpačitém úvodu do sezony NBA pokračují New York Knicks, kteří na domácí palubovce podlehli Charlotte 97:102.

Indiana vyhrála první čtvrtinu v Detroitu 29:14, ale ve druhé části nastřílela pouze devět bodů. V druhé půli se však zlepšila v útoku i v obraně a poprvé od roku 2004 má zkraje sezony bilanci 4:0.

"Museli jsme se začít více dělit o míč, zklidnit hru a dát se do pohybu," okomentoval zlepšený výkon v ofenzivě ve druhé půli Paul George, který vedl Indianu s 31 body a deseti doskoky. Sedmi bloky pomohl uhájit vítězství pivot Roy Hibbert. V základní sestavě Pistons se poprvé objevil Brendon Jennings, který byl nejlepším střelcem domácích se 17 body.

Ani 32 bodů Carmela Anthonyho neodvrátilo třetí prohru ze čtyř zápasů New Yorku Knicks. Charlotte k výhře dovedl rozehrávač Kemba Walker s 25 body, Gerald Henderson přidal 18 bodů. Bobcats soupeře přehráli na doskoky 51:33.

NOČNÍ VÝSLEDKY NBA:

Brooklyn - Utah 104:88, Dallas - LA Lakers 123:104, Denver - San Antonio 94:102, Detroit - Indiana 91:99, New Orleans - Phoenix 98:104, New York - Charlotte 97:102, Portland - Houston 101:116, Sacramento - Atlanta 100:105, Toronto - Miami 95:104.

Severozápadní divize:

1. Minnesota 4 3 1 75,0