reklama

Nejvíc sexy sportovkyně trpěla úzkostmi. Zachránil mě konopný olej, říká golfistka

Paige Spiranacová Paige Spiranacová autor: ČTK
Na sociálních sítích má miliony fanoušků, byla vyhlášená nejvíc sexy sportovkyní světa, v soukromí ale golfistka Paige Spiranacová trpěla úzkostmi. Nyní americká hvězda prozradila, že ji z krize vytáhl konopný olej.

Stejně jako všichni sportovci po celém světě také Spiranacová musí v posledních týdnech dodržovat přísná hygienická pravidla a tráví čas většinou doma. To jí na náladě zrovna nepřidalo.

"Úzkostmi trpím už dlouho, ale izolace mé problémy ještě prohloubila," přiznala na svém YouTube kanálu nyní už bývalá profesionální golfistka. 

Na greenech nepatří k té absolutní elitě, ale na Instagramu má dva a půl milionu fanoušků. Golfistka, kterou před dvěma lety web theathleticsbuild.com vyhlásil nejvíc sexy sportovkyní světa, nesnášela úplně dobře popularitu a upadala do úzkostných stavů.

"Ať jsem udělala cokoli, vždycky to bylo špatně. Když jsem zhubla, tak jsem prý byla hubená příliš, když jsem přibrala, měla jsem zhubnout," líčila komentáře, které dostávala skrze sociální sítě.

Nyní se od toho snaží oprostit, věnuje se pejskovi Nikovi a především jí pomáhá speciální přípravek: konopný olej CBD.

Kvůli ní golf zpřísnil pravidla pro oblékání. Nejvíc sexy sportovkyní je Spiranacová Kvůli ní golf zpřísnil pravidla pro oblékání. Nejvíc sexy sportovkyní je Spiranacová Prohlédněte zde

"Zprvu jsem si myslela, že když to budu užívat, že budu vlastně brát drogy. Jenže to tak není, v těchto konopných produktech není žádná látka THC," uvedla.

Vyzkoušela to i na svém psovi, který trpěl podobnými stavy jako panička vždy, když se ocitl ve velké společnosti. Olej z konopí mu pomohl stejně jako paničce.

"Pomohlo mi to ve vztahu, pomohlo to mému spánku, mé náladě, celkově se můj životní styl zlepšil," pochvaluje si golfistka.

"Když jsem brala prášky, vůbec jsem se necítila jako já. Nesnášela jsem to. S tímhle jsem mnohem klidnější. Bez úzkostí jsem to zase já," doplňuje s tím, že užívání konopného oleje, který nazývá "tekutým zlatem", jí prý zachránilo život.

Paige Spiranacová odpaluje míček ňadry Instagram/Paige Spiranacová |  00:35
reklama