reklama

Neskutečný smolař. Fanoušek přišel kvůli míčku nejprve o chipsy a pak i o pizzu

Fanoušek baseballu při utkání Los Angeles Dodgers - San Francisco Dodgers Fanoušek baseballu při utkání Los Angeles Dodgers - San Francisco Dodgers autor: Twitter
Neskutečnou smůlu - anebo štěstí? - měl fanoušek při baseballovém utkání mezi týmy Los Angeles Dodgers a San Francisco Giants. Z atraktivního derby odešel se dvěma cennými suvenýry v podobě míčků, zato pořádně hladový.

Byla to neuvěřitelná náhoda. Dvakrát totiž zamířil po odpalech míček mimo hřiště přesně do míst, kde se vyskytoval fanoušek v modrém dresu Dodgers. Jenže pokaždé se tak stalo v okamžiku, kdy si nesl jídlo.

Poprvé se to přihodilo chvíli poté, co si zakoupil chipsy s omáčkou. Právě se vrátil na své místo, a jak se snažil levou rukou čapnout míček, z pravé letěl pokrm z otevřeného jídelního boxu na zem.

Míček však se šťastným výrazem ve tváři ukořistil a ukazoval ho kamerám. Aby utišil prázdný žaludek, vydal se tentokrát pro pizzu. Tu však postihl úplně stejný osud.

Fanoušek se okamžitě stal hitem internetu. Společnost TickPick, která se zabývá prodejem vstupenek, dokonce vyhlásila, že odmění dvěma vstupenkami na příští zápas Dodgers toho, kdo hrdinu okamžiku pozná, další dvě věnuje samotnému fanouškovi. Snad se na dalším utkání i nají…

reklama