reklama

Notorious. Na stříbrném plátně se objeví dokument o hvězdném McGregorovi

Conor McGregor Conor McGregor autor: Reuters
Conor McGregor je jedním z nejznámějších sportovců současnosti. Po svém působení v MMA a nedávném extra sledovaném boxerském souboji s Floydem Mayweatherem, bude jeho jméno nyní spojováno primárně s filmovým průmyslem. Do kin na podzim vstoupí dokument, který se natáčel celé čtyři roky a sleduje vzestup irského válečníka od doby, kdy bydlel s rodiči a topil se ve finančních problémech až po současnou pozici ikony, která přesahuje svět sportu.

Praha - Dokument bude zaměřen na vzestup kariéry Conora McGregora, který se postupně vypracoval v ikonu MMA. Diváci si tak budou moci zmapovat jeho cestu na vrchol, kterou lemovaly také neúspěchy a různé těžkosti. Po jeho nedávném boxerském souboji se tak bude o irském bijci znovu hlasitě mluvit.

 V příběhu bude poodhalený začátek kariéry McGregora, jeho soužití s matkou, a také dlouholetý vztah s přítelkyní Dee Devlin. Ta mu v letošním roce porodila syna. Dokument také přinese pohled do zákulisí slavných zápasů a nechá nahlédnout do McGregorova nitra. Ostatně na víc se sami podívejte v přiloženém traileru, který je nabitý akcí.

Film se nejprve představí v Irsku a ve Velké Británii, a to prvního listopadu. Následně si ho budou moci užít diváci ve Spojených státech a v Austrálii. Příští rok by se měl dostat i do ostatních zemí.

Conor McGregor je šampionem UFC v lehké váze a jeho aktuální bilance v oktagonu činí 21 výher a 3 porážky. Naposledy v srpnu prohrál v boxerském souboji se šampionem Floydem Mayweathrem v desátém kole technickým K.O.

Velkolepá show bez překvapení. McGregor vzdoroval deset kol a na kolena nepadl. Přesto prohrál Velkolepá show bez překvapení. McGregor vzdoroval deset kol a na kolena nepadl. Přesto prohrál Čtěte zde
reklama