reklama

Odhalené ňadro Jacksonové odpuštěno. Timberlake bude znovu zpívat na SuperBowlu

NFL, Super Bowl 2004: Janet Jackson a Justin Timberlake NFL, Super Bowl 2004: Janet Jackson a Justin Timberlake autor: Repro: TV
Vedení NFL oznámilo, že se během příštího SuperBowlu na pódiu představí Justrin Timberlake. Oblíbený zpěvák na této akci chyběl od roku 2004, kdy s Janet Jacksonovou způsobili pořádný skandál.

New York - Čtrnáct let po skandálu s odhaleným ňadrem Janet Jacksonové se zpěvák Justin Timberlake opět představí během finále ligy amerického fotbalu NFL. Vedení soutěže oznámilo, že desetinásobný držitel ceny Grammy bude hlavní hvězdou přestávkového programu Super Bowlu 4. února v Minneapolis.

Šestatřicetiletý Timberlake bude zpívat během tradičně mimořádně sledované poločasové show už potřetí, což se dosud žádnému umělci nepodařilo. Poprvé vystoupil na Super Bowlu v roce 2001 ještě jako člen chlapecké skupiny N'Sync, o tři roky v Houstonu zazpíval duet s Janet Jacksonovou.

V závěru vystoupení tehdy Timberlake trhnul s částí oblečení Jacksonové tak silně, že údajně nechtěně odhalil její ňadro. Ve své následné omluvě slavný zpěvák, producent a herec použil frázi "závada šatů", jež se stala součástí popkultury a dostala se do slovníků.

Super Bowl je nejsledovanější akcí v americké televizi, k níž každoročně přitahuje více než 100 milionů diváků. V minulých letech byli hvězdami poločasového programu například Lady Gaga, Coldplay, Beyoncé, Katy Perry, Bruno Mars či Madonna.

reklama