reklama

Pančochová do finále na úvod olympijské sezony neprošla

Šárka Pančochová na MS 2017 Šárka Pančochová na MS 2017 autor: ČTK
České snowboardistce Šárce Pančochové se vstup do olympijské sezony nepovedl dle představ. Na úvodní zastávce Světového poháru na Novém Zélandu neprošla do finále.

Cardrona - Snowboardistka Šárka Pančochová se nekvalifikovala do finále úvodního závodu Světového poháru na Novém Zélandu. Bývalá vicemistryně světa zahájila olympijskou sezonu ve slopestylu 19. místem. Kateřina Vojáčková skončila v kvalifikaci o tři pozice níže, Petr Horák byl třiadvacátý.

Desátý ročník Snowjamu ve Špindlerově mlýně láká na Pančochovou i párty Desátý ročník Snowjamu ve Špindlerově mlýně láká na Pančochovou i párty Čtěte zde

Šestadvacetiletá Pančochová se na jaře postupně podrobila operaci obou ramen, s nimiž měla už delší dobu potíže. Po dlouhé rehabilitaci stihla v Cardroně start sezony, jejímž vrcholem budou v únoru olympijské hry v Pchjongčchangu. Tam chce startovat ve slopestylu, v němž byla pátá na OH v Soči před třemi lety, a také v Big Airu.

"Bohužel jsem spadla při druhé jízdě a nedostala se dál," napsala na facebooku po dnešní kvalifikaci Pančochová, vítězka Světového poháru ve freestyle disciplínách i ve slopestylu v sezoně 2013/14.

Finálový závod o první medaile olympijské zimy se na Novém Zélandu uskuteční v pondělí.

reklama