reklama

Pančochová se bude vdávat. Přítelkyni požádala o ruku na vulkánu při západu slunce

Youtube.com
Byla to velká romantika. Česká snowboardistka Šárka Pančochová se v úterý zasnoubila s dvaatřicetiletou Američankou Kaileen Lareeovou. O ruku ji požádala na oregonském vulkánu Mount Hood při západu slunce.

Osmadvacetiletá česká reprezentantka přiznala lesbickou orientaci před dvěma lety a na sociálních sítích se za vztah s Lareeovou rozhodně nestydí. Američanka je rozvedená a má malou dcerku Khaylu.

"Jsem velmi hrdá, že můžu oznámit, že řekla ANO!!! Je to velmi vzrušující. Tato osoba je v mém životě a nemůžu uvěřit, že jsem ji vůbec našla. Dnes a denně mě dělá lepším člověkem svou laskavostí a štědrostí. Moc ji miluju. A přeju si strávit zbytek svého života s ní," napsala na instagram Pančochová.

Žádost o ruku pečlivě naplánovala, předání prstýnku při západu slunce si dokonce natočila. "Jsem pyšná, že můžu říct z celého srdce ano.. Jsem navždy tvá," dodala Lareeová.

Také Američanka jezdí na snowboardu a především se věnuje wakesurfingu. Se svou partnerkou často točí vlogy z různých cest za surfingem. 

reklama