reklama

Pikantní MMAA Aréna 3: Terminátor slibuje další Vémolici!

Pozvánka Karlose Vémoly na MMA Arénu 3
Pozvánka na třetí pokračování galavečerů ultimátních soubojů MMA Aréna.

Praha – Fanoušci se opět mají nač těšit. Potřetí během půl roku se dnes v Hradci Králové představí tuzemské scéně Karlos „Terminátor“ Vémola, jediný to Čech, který dosud bojoval ve slavné lize ultimátních zápasů UFC.

Do ní se navíc mocně touží vrátit. Bitva s pětadvacetiletým Polákem Piotrem Strusem by mu jeho sen mohla pomoct výrazně naplnit.

„Pokud mne ten zápas do UFC nedostane, tak mi pomůže se dostat k velkému souboji s hodně známým soupeřem, po kterém bych měl mít dveře za velkou louži otevřenou. Podmínkou ale pochopitelně je, že musím vyhrát,“ řekl Aktuálně.cz osmadvacetiletý rodák z Olomouce žijící v Londýně.

Vémola si opět tipl, kdy svého soupeře složí

Zápasník místního Shootfighters si ale nic jiného, než triumf před bouřící hokejovou arénou v Hradci, kde v letošní sezóně řádí hokejisté místního Mountfieldu, ani nepřipouští. „Až pozná, co se s ním v prvním kole děje a že do toho druhého nastupuji bez známek únavy, tak se zlomí a já ho dorazím. Takže vyhraji ve druhém kole,“ pronesl prorocky bijec, který se pyšní bilancí 13 výher a 4 porážky.

Nutno podotknout, že v případech soubojů s Tomášem Kuželou i Petrem Knížetem mu tipy na to, kdy je ukončí, vždy vyšly. Poté, co si v únoru střihl další duel doma v Londýně, kde v prvním kole smetl Marvina Campbella, jej nyní čeká rozhodně těžší soupeř.

Pětadvacetiletý Strus patří mezi špičku v Polsku i Evropě, je to skvělý kickboxer a jeho bilance 9 výher a 2 prohry budí respekt. „Jsem na něj ale skvěle připravený. I díky sparingům v Česku s podobně bojujícími kluky. Zničím ho, neustále na sobě dřu, takže v každém dalším zápase jsem silnější a silnější. Nejsem technik, bojuji srdcem a to předvedu i tentokrát,“ zve fanoušky do hradecké arény na svojí pověstnou „Vémolici“.

Promotéři ale před podceněním Struse varují

Strus ale nehodlá hrát roli obětního beránka. „Karlos je silný a uznávaný soupeř, bude to velmi vzrušující zápas plný zábavy. Vím, o co jde, také pro mojí kariéru je to velmi důležitý souboj,“ pronesl ve zdravici českým fandům muž, kterého byste v civilu spíše tipovali na vysokoškolského studenta, než obávaného bojovníka v kleci.

„Je to ale hodně silný a kvalitní soupeř. Polští bojovníci patří mezi nejlepší v Evropě, možná jsou vůbec nejlepší. Češi s nimi většinou prohrávají. Navíc je ve světovém ratingu šedesát míst nad Karlosem, takže pokud vyhraje, v což všichni věříme, posune se hodně nahoru,“ dodává promotér večera z organizace MMAA André Reinders.

Ten se v průběhu týdne – stejně jako Vémola – nevyhnul i tématu „Terminátor“ vs. Petr „Monster“ Kníže. Mezi oběma českými bojovníky totiž nadělal podzimní vzájemný souboj hodně zlé krve a nyní se oba potkají opět. Na jednom galavečeru, ve dvou hlavních soubojích celé show.

Vémola tvrdí, že s Knížetem je vše vyřešené

„S Petrem je to myslím vyřešené. Oba jsme si před zápasem mysleli svoje, já v něm ukázal, jak to je, on sportovně porážku uznal a je to vyřešené. Já jsem tu jednička, tak to je a tak to ještě dlouho bude,“ nepáral se ani s tímto tématem Vémola.

Ten opět bavil fanoušky na facebooku svým hubnutím do limitu střední váhy (do 84 kg). Během čtyř dnů v Praze šlo dolů více jak deset kilo, po čtvrtečním vážení ve 14:00 hodin měl pak krátce před půlnocí už téměř 97 kilo! „Nemůžu za to, moc dobře tu vaří,“ okomentoval svůj příspěvek.

Zpět ale k tématu Vémola-Kníže. Přestože jej okomentoval prvně jmenovaný s nadhledem, pravdou bylo, že se během oficiální tiskovky a vážení sami sobě hodně důkladně vyhýbali. Také při společném focení před předpremiérou filmu „300: Vzestup říše“ stáli oba daleko od sebe.

Na galavečer se dá opět také sázet

Dle organizátorů ale budou oba bývalí kohouti v Hradci v jedné – české – šatně. „Třeba dáme kameru do ní a budeme to promítat do haly,“ smál se Reinders. „Ne, vážně, nebude to myslím vůbec problém, jsou to profíci,“ dodal už s vážnou tváří.

Ten každopádně poskládal hodně zajímavý galavečer, na kterém se od 19:00 hodin představí devět zajímavých dvojic, v pěti hlavních soubojích pak půjde vždy o bitvu mezi tuzemským a zahraničním zápasníkem. Jak bylo psáno v úvodu, fanoušci tohoto sportu se tak mají nač těšit.

Vstupenky na akci lze ještě stále zakoupit zde! Jejich cena je od 390 do 790 korun. Pokud byste si chtěli návštěvu okořenit nějakou tou sázkou, vypsané kurzy na všechny souboje najdete zde!

STARTOVNÍ LISTINA MMA ARÉNA 3

STARTOVNÍ LISTINA MMA ARÉNA 3

Předzápasy:

Váha do 70 kg (lehká váha): Martin Burkot (Monster Gym Praha) vs. Ján Široký (Fighting Club Ostrava)

Váha do 77 kg (velterová): Roland Čambal (RSC Nové Zámky) vs. Jan Malach (BFC Liberec)

Váha do 77 kg (velterová): Jindřich Janoušek (Hanuman Gym Praha) vs. Přemysl Němec (MyGym Frýdek-Místek)

Váha do 70 kg (lehká): Petr Mai (Thaibox Devils Třebíč) vs. Pavel Svoboda (JMFS Havířov)

Hlavní zápasy:

Váha do 84 kg (střední): Petr Neplech (Hanuman Gym Praha/Reinders Team) vs. Peter Čapkovič (OFA Bratislava)

Váha do 84 kg (střední): Machmud Muradov (Monster Gym Praha) vs. Krzystof Klepacz (Gracie Barra Lodz)

Váha do 77 kg (velterová): Bohumil Lungrik (MMA Hradec Králové) vs. Dusan Dzakic (Car Dusan Silni)

Váha do 84 kg (střední): Petr „Monster“ Kníže (Monster Gym Praha) vs. Kacper Karski (Mighty Bulls Team)

Vrchol večera:

Váha do 84 kg (střední): Karlos „Terminátor“ Vémola (London Shootfighters) vs. Piotr Strus (Nastula Team)

reklama