Plíšková finále v Thajsku prohrála s Ruskou Makarovovou

2. 2. 2014 12:01
Karolína Plíšková si na svůj druhý titul v kariéře musí počkat. V Thajsku prohrála se semifinálovou přemožitelkou Andrey Hlaváčkové ve dvou setech.
Karolína Plíšková prohrála v Thajsku až ve finále.
Karolína Plíšková prohrála v Thajsku až ve finále. | Foto: atptennis.com

Pattaya - Jednadvacetiletá česká tenistka Karolína Plíšková se druhého titulu v kariéře nedočká. Ve finále turnaje v Thajsku totiž nestačila Rusce Jekatěrině Makarovové.

Se semifinálovou přemožitelkou Andrey Hlaváčkové prohrála Plíšková ve dvou setech 3:6 a 6:7.

Plíšková jen jednou v utkání ztratila své podání, ale právě to byl přesně moment, který rozhodl o osudu prvního setu. Sama měla v průběhu vyrovnaného zápasu pět brejkbolů, ale ani jeden nedokázal využít.

Makarovová vítězství potvrdila v tie-breaku druhé setu, kdy odvrátila dva setboly české hráčky a nakonec proměnila hned první mečbol - vyhrála 9:7.