reklama

Bláznivý duel potvrzen. Boxer Mayweather se utká s hvězdou MMA McGregorem. A půjde o miliardy

Floyd Mayweather Floyd Mayweather autor: Boxingscene.com
V noci na čtvrtek byl potvrzen dlouho očekávaný boxerský duel mezi Floydem Mayweatherem a hvězdou MMA Conorem McGregorem.

Praha - Duel mezi Anthony Joshuou a Vladimírem Kličkou už je sice minulostí, boxerští fanoušci ale nemusí pro letošek smutnit. V srpnu je čeká další velká lahůdka. 

V Las Vegas se 26. srpna utkají Floyd Mayweather junior a Conor McGregor, hvězda MMA. V noci na čtvrtek to potvrdili jejich zástupci. 

Duel mezi čtyřicetiletým americkým boxerem, který před dvěma lety ukončil kariéru, a irským bojovníkem, se odehraje jako boxerský zápas. A to i přesto, že McGregor nikdy do žádného profesionálního duelu nenastoupil a nemá pro tento sport ani licenci. Tu by ale měl od nevadské komise pro sport brzy získat. 

Naopak Mayweather má za sebou bohatou kariéru, během které v profi ringu vyhrál 49 zápasů a žádný neprohrál. I proto je podle sázkových kanceláří velkým favoritem. 

Jako bájný Fénix. Joshua už ležel na zemi, pak ale dokázal Kličkovi připravit potupu Jako bájný Fénix. Joshua už ležel na zemi, pak ale dokázal Kličkovi připravit potupu Prohlédněte zde

Podle dosavadních odhadů by souboj měl vydělat více než půl miliardy dolarů, přičemž každý z bojovníků si přijde na 100 milionů. Mediální experti očekávají, že si sledování zápasu přes internet koupí ještě více lidí než předloňský duel mezi Mayweather a Manny Pacquiaem, který vidělo 4,5 milionu fanoušků. 

reklama