reklama

Prokletí Andělů? Ve 27 letech záhadně zemřel další nadhazovač Los Angeles

Tyler Skaggs Tyler Skaggs autor: Reuters
Svět baseballu se probírá ze šoku. V pouhých 27 letech nečekaně zemřel Tyler Skaggs, nadhazovač týmu Los Angeles Angels.

Skaggsovo tělo bylo nalezeno bez známek života v pondělí v hotelovém pokoji v texaském Southlake. Policie podle prvních informací nenašla žádné viditelné stopy násilí, příčina smrti zatím nebyla zjištěna.

K tragédii došlo jen dva dny poté, co Skaggs odehrál zápas proti Oaklandu. Po něm odcestoval s týmem do Texasu, kde měl nastoupit k dalšímu klání proti místním Rangers. Jen několik hodin před smrtí umístil rodák z Kalifornie na svůj Instagram fotku, kde před odletem pózuje se spoluhráči v kovbojských oděvech a kloboucích.

Skaggsův poslední příspěvek na Instagramu:

View this post on Instagram

Howdy y’all 🤠 #TexasRoadtrip

A post shared by tskaggs45 (@tskaggs45) on

O pár hodin později potvrdili Los Angeles Angels na sociálních sítích Skaggsovo úmrtí. "S velkým zármutkem oznamujeme, že Tyler Skaggs zemřel dnes ráno v Texasu. Tyler byl a navždy bude významnou součástí rodiny Angels. Naše myšlenky a modlitby jsou v tuto zdrcující chvíli s jeho ženou Carli a celou jeho rodinou," stojí v prohlášení.

Skaggsovo skon přišel deset let poté, co tragicky zemřel jiný nadhazovač Los Angeles Angels. V dubnu 2009 zahynul při autonehodě teprve dvaadvacetiletý Nick Adenhart. Stalo se tak jen den poté, co premiérově v kariéře odehrál zápas v MLS jako první nadhazovač…

Adenhart cestoval s přáteli ve voze Mitsubishi Eclipse, když je smetla dodávka, jež projela křižovatkou na červenou a řídil ji muž pod vlivem alkoholu a drog a bez řidičského oprávnění.

Mitsubishi po střetu narazilo do telegrafního sloupu, jeho řidička a další pasažér na místě zemřeli. Adenhart podlehl těžkým zraněním po převozu do nemocnice. Řidič dodávky byl odsouzen do vězení na 51 let.

Hráči týmu San Diego Padres uctili před zápasem se San Francisco Giants památku Tylera Skaggse, nadhazovače Los Angeles Angels, jenž nečekaně zemřel Hráči týmu San Diego Padres uctili před zápasem se San Francisco Giants památku Tylera Skaggse, nadhazovače Los Angeles Angels, jenž nečekaně zemřel | Foto: Reuters

reklama