reklama

Krásné Ring Girls před Lucernou: Karamboly se nám vyhýbají. Snad jednu nechytíme

Nejen v zámoří, ale také v Česku musí být slečny v ringu či oktagonu krásné a svůdné. Většina z dívek toto splňuje. Aby ne, když se často věnují modelingu. Nejen v zámoří, ale také v Česku musí být slečny v ringu či oktagonu krásné a svůdné. Většina z dívek toto splňuje. Aby ne, když se často věnují modelingu. Foto: Flying Dutch Promotion s.r.o.
Všichni je znají z fotek, nebo osobní návštěvy některého z galavečerů v Česku. Jsou krásné, svůdné a sexy. Kdo? Přece Ring Girls, pro někoho důkaz sexismu ve sportu, pro další nedílná součást bojových sportů, bez které by jednoduše galavečer bojovníků a bojovnic nebyl úplný.

Všichni je znají z fotek, nebo osobní návštěvy některého galavečeru v Česku. Jsou krásné, svůdné a sexy. Kdo? Přece Ring Girls, pro někoho důkaz sexismu ve sportu, pro další nedílná součást bojových sportů, bez které by jednoduše galavečer bojovníků a bojovnic nebyl ono.

Za velkou louží se ty nejlepší dívky touto prací dokonce živí, je pro ně stejně prestižní, jako jakákoliv jiná kariéra, promotérská skupina Top Rank má například vedle boxerů i vlastní stáj Ring Girls, které každoročně fotí i fanoušky velmi oblíbený kalendář.

Tak daleko Česko, ale i většina Evropy – vyjma snad Ruska – není. Přesto i u nás funguje jedna větší agentura, která dívky pro galavečery bojových sportů zastupuje. I díky ní si můžete prohlédnout následující galerii. 

reklama