reklama

Hvězdě NBA zavraždili už druhého sourozence. Probuďte mě z toho snu, prosí

Reggie Bullock v dresu Los Angeles Lakers, za které hrál v minulé sezoně před přestupem do týmu New York Knicks Reggie Bullock v dresu Los Angeles Lakers, za které hrál v minulé sezoně před přestupem do týmu New York Knicks autor: Reuters
Tragédie Reggieho Bullocka nebere konce. Basketbalista slavných New York Knicks oplakává sestru Keioshu, která se stala jednou z obětí střelby v Baltimore.

Pro osmadvacetiletého sportovce to navíc není první ztráta. Násilnou smrtí zemřela i další jeho sestra Mia Hendersonová. V roce 2014 byla zavražděna kvůli tomu, že byla transsexuálkou. 

"Žila si podle svého, naučila mě, jak být svůj. Byla šťastná taková, jaká byla. Nestarala se o to, co si o ní myslí ostatní," vzpomínal Bullock v roce 2016 v rozhovoru pro Detroit Free Press, nejprodávanější deník v Detroitu, kde tehdy hrál za místní Pistons.

Rok předtím policie zadržela vraha Hendersonové. "Moje rodina a já teď můžeme nechat odpočinout naše srdce, když víme, že tahle osoba zmizela z ulic," tweetoval tehdy Bullock, jenž se silně angažuje v otázce práv osob s menšinovým sexuálním zaměřením.

Nyní jeho bolest znovu ožila. Podle policie zasáhl dvaadvacetiletou Keioshu Mooreovou neznámý střelec do hrudi v pondělí kolem tři čtvrtě na osm v Baltimore. Bullockova sestra v nemocnici následkům zranění podlehla.

"Nikdy v životě jsem nebyl tak zlomený," napsal Bullock na svůj Instagram. "Moje dvě královny, moje pro mě dvě tak super důležité osoby. Selhal jsem jako bratr, který vás má chránit od nebezpečí těchto ulic. Selhal jsem dvakrát jako opravdový bratr ochránce," obvinil se basketbalista  v emotivní zpovědi.

"Je mi to tak líto, sestřičky. Udělám všechno, abych udržel rodinu pohromadě, a budeme makat na tom, abychom zjistili, kdo vzal život mojí sestře," slíbil Bullock. "Jen bych se chtěl ještě jednou zasmát, aby sis dělala legraci z mojí módy, z mých vlasů a všechny ty srandovní nesmysly, co jsi vždycky říkala. Tolik mi to všechno chybí. Probuďte mě z toho snu," prosil basketbalista, jenž v létě přestoupil z Los Angeles Lakers do týmu New York Knicks, ale kvůli operaci do nového ročníku NBA ještě nezasáhl.

Emotivní vzkaz Reggieho Bullocka:

reklama