reklama

Rok 2013 ve znamení biatlonu, vodního slalomu či florbalu

Velkou českou medailovou nadějí na MS v biatlonu v Novém Městě na Moravě bude Gabriela Soukalová. Velkou českou medailovou nadějí na MS v biatlonu v Novém Městě na Moravě bude Gabriela Soukalová. autor: ČTK
Čeští sportovní fanoušci se mohou v tomto roce těšit na tři významná mistrovství světa.

Praha - Čeští sportovní fanoušci se mohou v tomto roce těšit na tři významná mistrovství světa.

Už v únoru si dá světová biatlonová smetánkou dostaveníčko v Novém Městě na Moravě, v září bude hostit kanál v Tróji nejlepší světoví vodní slalomáři a v prosinci se také v Praze sejdou florbalistky v boji o světovou korunu.

Lichý rok před olympiádou v Soči je ve světě sportu ve znamení řady významných individuálních světových šampionátů, ale o zlato se utkají také týmy ve významných kolektivních sportech.

Nejdůležitější sportovní události roku 2012

LEDEN

26.12.-5. UFA (Rusko) - MS v ledním hokeji hráčů do 20 let.
29.12.-6. (Německo;Itálie) - Tour de Ski v běhu na lyžích.
30.12.-6. (Německo;Rakousko) - Turné čtyř můstků ve skocích na lyžích.
5.-20. (Peru;Argentina;Chile) - Rallye Dakar.
7. CURYCH (Švýcarsko) - Galavečer světového fotbalu s udělením Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu roku 2012.
11.-13. HEERENVEEN (Nizozemsko) - ME v rychlobruslení - víceboj
11.-27. (Španělsko) - MS v házené mužů.
12. LIBEREC - Závody SP v běhu na lyžích (sprint klasicky ženy i muži).
13. BEDŘICHOV - Jizerská padesátka, závod FIS Marathon Cupu a Ski Classics v dálkovém lyžování.
13. LIBEREC - Závody SP v běhu na lyžích (sprint dvojic volně ženy i muži).
14.-27. MELBOURNE (Austrálie) - Tenisový grandslamový turnaj Australian Open.
17.-20. MONTE CARLO (Monako) - Rallye Monte Carlo, úvodní podnik MS v automobilových soutěžích.
18.-20. MALMÖ (Švédsko) - ME v rychlobruslení na krátké dráze - víceboj.
18.-28. STONEHAM (Kanada) - MS ve snowboardingu.
21.-27. ZÁHŘEB (Chorvatsko) - ME v krasobruslení.
21.-3.2. SVATÝ MOŘIC (Švýcarsko) - MS v jízdě na bobech a na skeletonu.

ÚNOR

1.-3. ŽENEVA - Švýcarsko - ČR, utkání 1. kola tenisového Davisova poháru.
1.-2. WHISTLER (Kanada) - MS v jízdě na saních.
2. HARRACHOV - Závod SP ve skocích na lyžích (lety muži).
2.-3.2. LOUISVILLE (USA) - MS v cyklokrosu.
3. HARRACHOV - Závod SP ve skocích na lyžích (lety muži).
5.-17. SCHLADMING (Rakousko) - MS v sjezdovém lyžování
6. MANISA (Turecko) - Turecko - ČR, přípravné fotbalové utkání.
7.-10. STOCKHOLM (Švédsko) - Oddset Hockey Games, třetí díl Euro Hockey Tour.
7.-17. NOVÉ MĚSTO N.MOR. - MS v biatlonu.
8.-10. KARLSTAD (Švédsko) - Švédská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
9.-10. OSTRAVA - ČR - Austrálie, zápas 1. kola Světové skupiny tenisového Fed Cupu.
12. - Úvodní utkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů.
13. - Úvodní utkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů.
14. - Úvodní utkání 2. kola fotbalové Evropské ligy.
16.-17. HAMAR (Norsko) - MS v rychlobruslení - víceboj.
19. - Úvodní utkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů.
20. - Úvodní utkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů.
20.-24. MINSK (Bělorusko) - MS v dráhové cyklistice.
20.-3.3. VAL DI FIEMME (Itálie) - MS v klasickém lyžování
21. - Odvetná utkání 2. kola fotbalové Evropské ligy.
24. ŠPINDLERŮV MLÝN - Závod SP v akrobatickém lyžování (skikros).
25.-3.3. ODENSE (Dánsko) - ME v sportovní střelbě ze vzduchových zbraní.

BŘEZEN

1.-3. GÖTEBORG (Švédsko) - Halové ME v atletice.
3. MORA (Švédsko) - Vasův běh, závod Ski Classics v dálkovém lyžování.
5.-10. VOSS (Norsko) - MS v akrobatickém lyžování.
5. - Odvetná utkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů.
6. - Odvetná utkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů.
7. - Úvodní utkání osmifinále fotbalové Evropské ligy.
8.-10. HEERENVEEN (Nizozemsko) - Finále Světového poháru v rychlobruslení
8.-10. DEBRECÍN (Maďarsko) - MS v rychlobruslení na krátké dráze.
8.-10. LEÓN (Mexiko) - Mexická rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
10.-17. LONDON (Kanada) - MS v krasobruslení.
12. - Odvetná utkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů.
13. - Odvetná utkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů.
13.-17. ÚSTÍ N.L. - Velká cena Ústí nad Labem v boxu.
14. - Odvetná utkání osmifinále fotbalové Evropské ligy.
15. CHELTENHAM (V. Británie) - Překážkový dostih Zlatý pohár.
16. OSLO (Norsko) - Závěrečný závod SP v severské kombinaci.
16. ŠPINDLERŮV MLÝN - Světový pohár ve snowboardingu (slopestyle).
16 -24. RIGA (Lotyšsko) - MS v curlingu žen.
17. MELBOURNE (Austrálie) - Velká cena Austrálie, úvodní závod MS vozů formule 1.
17. LENZERHEIDE (Švýcarsko) - Závěrečné závody SP ve sjezdovém lyžování.
18.-24. JEKATĚRINBURG (Rusko) - Finálový turnaj Evropské ligy basketbalistek.
19.-24. TBILISI (Gruzie) - ME v zápase.
21.-24. SOČI (Rusko) - MS v rychlobruslení na jednotlivých tratích.
22. OLOMOUC - ČR - Dánsko, utkání kvalifikace fotbalového MS 2014.
24. FALUN (Švédsko) - Závěrečné závody SP v běhu na lyžích.
24. SEPANG (Malajsie) - Velká cena Malajsie, závod MS vozů formule 1.
24. PLANICA (Slovinsko) - Závěrečný závod SP ve skocích na lyžích (lety muži).
26. (Arménie) - Arménie - ČR, utkání kvalifikace fotbalového MS 2014.
30.-7.4. VICTORIA (Kanada) - MS v curlingu mužů.

DUBEN

2.-9. OTTAWA (Kanada) - MS v ledním hokeji žen.
2. - Úvodní utkání čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů.
3. - Úvodní utkání čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů.
3. BRNO - ČR - Německo, utkání kvalifikace ME házenkářů.
4. - Úvodní utkání čtvrtfinále fotbalové Evropské ligy.
5. - ČR - Lotyšsko, utkání hokejové Euro Hockey Challange.
5.-14. VARNA (Bulharsko) - ME ve vzpírání.
6. LIVERPOOL (V. Británie) - Překážkový dostih Velká národní.
6. HALLE (Německo) - Německo - ČR, utkání kvalifikace ME házenkářů.
6. - ČR - Lotyšsko, utkání hokejové Euro Hockey Challenge.
7. DAUHÁ (Katar) - Velká cena Kataru, úvodní závod MS silničních motocyklů.
9. - Odvetná utkání čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů.
10. - Odvetná utkání čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů.
11. - Odvetná utkání čtvrtfinále fotbalové Evropské ligy.
12. - Německo - ČR, utkání hokejové Euro Hockey Challenge.
12.-14. FARO (Portugalsko) - Portugalská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
13. - Německo - ČR, utkání hokejové Euro Hockey Challenge.
13.-20. FREDERICTON (Kanada) - MS v curlingu smíšených dvojic.
14. ŠANGHAJ (Čína) - Velká cena Číny, závod MS vozů formule 1.
17.-21. MOSKVA (Rusko) - ME ve sportovní gymnastice.
18. - ČR - Slovensko, utkání hokejové Euro Hockey Challenge.
20. BRATISLAVA - Slovensko - ČR, utkání hokejové Euro Hockey Challenge.
21. AS-SACHÍR (Bahrajn) - Velká cena Bahrajnu, závod MS vozů formule 1.
21. AUSTIN (USA) - Velká cena USA, závod MS silničních motocyklů.
23. - Úvodní utkání semifinále fotbalové Ligy mistrů.
24. - Úvodní utkání semifinále fotbalové Ligy mistrů.
25. - Úvodní utkání semifinále fotbalové Evropské ligy.
25. - 28. BRNO - České hokejové hry, čtvrtý díl Euro Hockey Tour.
27.-28. BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - ME v judu.
30. - Odvetné utkání semifinále fotbalové Ligy mistrů.

KVĚTEN

1. - Odvetné utkání semifinále fotbalové Ligy mistrů.
2. - Odvetná utkání semifinále fotbalové Evropské ligy.
3. STOCKHOLM (Švédsko) - ČR - Bělorusko, utkání skupiny A MS v ledním hokeji.
3.-5. CARLOS PAZ (Argentina) - Argentinská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
3.-19. STOCKHOLM;HELSINKY (Švédsko;Finsko) - MS v ledním hokeji.
4. STOCKHOLM (Švédsko) - ČR - Švédsko, utkání skupiny A MS v ledním hokeji.
4. - 26. (Itálie) - Cyklistický etapový závod Giro d'Italia.
5. JEREZ (Španělsko) - Velká cena Španělska, závod MS silničních motocyklů.
6. STOCKHOLM (Švédsko) - Švýcarsko - ČR, utkání skupiny A MS v ledním hokeji.
9. STOCKHOLM (Švédsko) - ČR - Dánsko, utkání skupiny A MS v ledním hokeji.
10. DAUHÁ (Katar) - Úvodní mítink atletické Diamantové ligy.
10. STOCKHOLM (Švédsko) - Slovinsko - ČR, utkání skupiny A MS v ledním hokeji.
10.-12. LONDÝN (V. Británie) - Finálový turnaj Evropské ligy basketbalistů.
12. BARCELONA (Španělsko) - Velká cena Španělska, závod MS vozů formule 1.
12. PRAHA - Pražský maraton.
12. STOCKHOLM (Švédsko) - Kanada - ČR, utkání skupiny A MS v ledním hokeji.
13.-20. PAŘÍŽ (Francie) - MS v stolním tenisu.
14. STOCKHOLM (Švédsko) - ČR - Norsko, utkání skupiny A MS v ledním hokeji.
15. AMSTERODAM (Nizozemsko) - Finálové utkání fotbalové Evropské ligy.
17.-26. MINSK (Bělorusko) - ME v boxu.
18. PRAHA - Závod MS na ploché dráze.
18. - Finále fotbalového Poháru České pošty.
19. ŠANGHAJ (Čína) - Mítink atletické Diamantové ligy.
19. LE MANS (Francie) - Velká cena Francie, závod MS silničních motocyklů.
25. LONDÝN (V. Británie) - Finálové utkání fotbalové Ligy mistrů.
25. NEW YORK (USA) - Mítink atletické Diamantové ligy.
25.-26. NOVÉ MĚSTO N.MOR. - Závody SP horských kol.
26. MONTE CARLO (Monako) - Velká cena Monaka, závod MS vozů formule 1.
26.-9.6. PAŘÍŽ (Francie) - Tenisový grandslamový turnaj French Open.
31.-2.6. LUTRAKI (Řecko) - Akropolis rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
31.-2.6. VÍDEŇ (Rakousko) - ME v moderní gymnastice.
31.-2.6. SEVILLA (Španělsko) - ME ve veslování.

ČERVEN

1. (Rumunsko) - Rumunsko - ČR, úvodní barážové utkání ME volejbalistek.
1. EUGENE (USA) - Mítink atletické Diamantové ligy.
2. MUGELLO (Itálie) - Velká cena Itálie, závod MS silničních motocyklů.
5.-18. (Izrael) - ME ve fotbalu hráčů do 21 let.
6. ŘÍM (Itálie) - Mítink atletické Diamantové ligy.
6.-9. KRAKOV (Polsko) - ME ve vodním slalomu.
7. PRAHA - ČR - Itálie, utkání kvalifikace fotbalového MS 2014.
8. - ČR - Rumunsko, odvetné barážové utkání ME volejbalistek.
8. PRAHA - Volební valná hromada Fotbalové asociace ČR.
8.-9. KLADNO - Atletický mítink ve vícebojích.
9. MONTREAL (Kanada) - Velká cena Kanady, závod MS vozů formule 1.
13. OSLO (Norsko) - Mítink atletické Diamantové ligy.
14.-16. MONTEMOR-O-VELHO (Portugalsko) - ME v rychlostní kanoistice.
14.-16. ALANYA (Turecko) - ME v triatlonu.
15.-30. (Brazílie) - Fotbalový Pohár FIFA.
15.-30. (Francie) - ME basketbalistek.
16. BARCELONA (Španělsko) - Velká cena Katalánska, závod MS silničních motocyklů.
16.-21. ZÁHŘEB (Chorvatsko) - ME v šermu.
21.-23. OLBIA (Itálie) - Italská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
21.-13.7. (Turecko) - MS ve fotbale hráčů do 20 let.
23. PRAHA - rovinový dostih České derby.
24.-7.7. LONDÝN (Británie) - Tenisový grandslamový turnaj Wimbledon.
26. OSTRAVA - Atletický mítink IAAF World Challenge.
29. ASSEN (Nizozemsko) - Velká cena Nizozemska, závod MS silničních motocyklů.
29.-21.7. (Francie) - Cyklistický etapový závod Tour de France.
30. SILVERSTONE (Británie) - Velká cena Velké Británie, závod MS vozů formule 1.
30. BIRMINGHAM (Velká Británie) - Mítink atletické Diamantové ligy.

ČERVENEC

1.-7. STARE JABLONKI (Polsko) - MS v plážovém volejbalu.
2. - Úvodní utkání 1. předkola fotbalové Ligy mistrů.
3. - Úvodní utkání 1. předkola fotbalové Ligy mistrů.
4. LAUSANNE (Švýcarsko) - Mítink atletické Diamantové ligy.
6. PAŘÍŽ (Francie) - Mítink atletické Diamantové ligy.
9. - Odvetná utkání 1. předkola fotbalové Ligy mistrů.
10. - Odvetná utkání 1. předkola fotbalové Ligy mistrů.
10.-28. (Švédsko) - ME ve fotbale žen.
11.-17. DRZONKÓW (Polsko) - ME v moderním pětiboji.
14. SACHSENRING (Německo) - Velká cena Německa, závod MS silničních motocyklů.
14. (Německo) - Velká cena Německa, závod MS vozů formule 1.
15.-21. PUEBLA (Mexiko) - MS v taekwondu.
16. - Úvodní utkání 2. předkola fotbalové Ligy mistrů.
17. - Úvodní utkání 2. předkola fotbalové Ligy mistrů.
18. - Úvodní utkání 2. předkola fotbalové Evropské ligy.
19. MONAKO - Mítink atletické Diamantové ligy.
19.-4.8. BARCELONA (Španělsko) - MS v plaveckých sportech.
20. PRAHA - Finále MS družstev na ploché dráze.
21. LAGUNA SECA (USA) - Velká cena USA, závod MS silničních motocyklů kategorie MotoGP.
21. - Dosud neurčený závod MS vozů formule 1.
21.-4.8. OSIJEK (Chorvatsko) - ME v sportovní střelbě z kulových a velkorážných zbraní.
23. - Odvetná utkání 2. předkola fotbalové Ligy mistrů.
24. - Odvetná utkání 2. předkola fotbalové Ligy mistrů.
25. - Odvetná utkání 2. předkola fotbalové Evropské ligy.
25.-28. AUCKLAND (Nový Zéland) - MS v bikrosu.
26.-27. LONDÝN (Velká Británie) - Mítink atletické Diamantové ligy.
28. MOGYORÓD (Maďarsko) - Velká cena Maďarska, závod MS vozů formule 1.
28.-8.8. SUHL (Německo) - ME v sportovní střelbě z brokových zbraní.
30. - Úvodní utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů.
31. - Úvodní utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů.

SRPEN

1. - Úvodní utkání 3. předkola fotbalové Evropské ligy.
2.-4. JYVÄSKYLÄ (Finsko) - Finská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
4.-11. KUANG-ČOU (Čína) - MS v badmintonu.
6. - Odvetná utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů.
6.-14. BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - MS v šermu.
7. - Odvetná utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů.
8. - Odvetná utkání 3. předkola fotbalové Evropské ligy.
10.-18. MOSKVA (Rusko) - MS v atletice.
14. (Maďarsko) - Maďarsko - ČR, přípravné fotbalové utkání.
15.-21. KAO-SIUNG (Tchaj-wan) - MS v moderním pětiboji.
17.-25. ANTVERPY (Belgie) - ME v pozemním hokeji mužů i žen.
18. INDIANAPOLIS (USA) - Velká cena Indianapolis, závod MS silničních motocyklů.
20. - Úvodní utkání 4. předkola fotbalové Ligy mistrů.
21. - Úvodní utkání 4. předkola fotbalové Ligy mistrů.
22. - Úvodní utkání 4. předkola fotbalové Evropské ligy.
23. STOCKHOLM (Švédsko) - Mítink atletické Diamantové ligy.
23.-25. TREVÍR (Německo) - Německá rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
24.-15.9. (Španělsko) - Cyklistický etapový závod Vuelta.
25. SPA-FRANCORCHAMPS (Belgie) - Velká cena Belgie, závod MS vozů formule 1.
25. BRNO - Velká cena České republiky, závod MS silničních motocyklů.
25.-1.9. ČCHUNGDŽU (Korea) - MS ve veslování.
26.-1.9. PIETERMARITZBURG (JAR) - MS horských kol.
26.-8.9. NEW YORK (USA) - Tenisový grandslamový turnaj US Open.
27. - Úvodní utkání 4. předkola fotbalové Ligy mistrů.
27.-1.9. DUISBURG (Německo) - MS v rychlostní kanoistice.
27.-1.9. RIO DE JANEIRO (Brazílie) - MS v judu.
28. - Úvodní utkání 4. předkola fotbalové Ligy mistrů.
29. - Odvetná utkání 4. předkola fotbalové Evropské ligy.
29. CURYCH (Švýcarsko) - Mítink atletické Diamantové ligy.
30. - Utkání o fotbalový Superpohár.
30.-1.9. ZLÍN - Barum rallye, závod seriálu ME a mezinárodního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích.

ZÁŘÍ

1. SILVERSTONE (Velká Británie) - Velká cena Velké Británie, závod MS silničních motocyklů.
4.-22. (Slovinsko) - ME basketbalistů.
6. OLOMOUC - ČR - Arménie, utkání kvalifikace fotbalového MS 2014.
6. BRUSEL (Belgie) - Závěrečný mítink atletické Diamantové ligy.
6.-15. (Německo;Švýcarsko) - ME ve volejbalu žen.
7. BUENOS AIRES (Argentina) - Zasedání MOV s volbou pořadatele letních olympijských her v roce 2020.
8. MONZA (Itálie) - Velká cena Itálie, závod MS vozů formule 1.
10. (Itálie) - Itálie - ČR, utkání kvalifikace fotbalového MS 2014.
11.-15. PRAHA - MS ve vodním slalomu.
11.-15. LONDÝN (V. Británie) - Finálové závody MS v triatlonu.
13.-15. COFFS HARBOUR (Austrálie) - Australská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.14.-24. KYJ (Ukrajina) - MS v moderní gymnastice.
14.-25. LIMA (Peru) - MS v sportovní střelbě z brokových zbraní.
15. MISANO (San Marino) - Velká cena San Marina, závod MS silničních motocyklů.
16.-22. BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - MS v zápase.
17. - 1. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
18. - 1. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
18.-28. (Tahiti) - MS v plážovém fotbale.
19. - 1. kolo základních skupin fotbalové Evropské ligy.
22. (Singapur) - Velká cena Singapuru, závod MS vozů formule 1.
22.-29. (Dánsko;Polsko) - ME ve volejbalu mužů.
22.-29. FLORENCIE (Itálie) - MS v silniční cyklistice.
29. ALCAŇIZ (Španělsko) - Velká cena Aragonie, závod MS silničních motocyklů.
29.-6.10. ANTALYA (Turecko) - MS v lukostřelbě.
30.-6.10. ANTVERPY (Belgie) - MS ve sportovní gymnastice.

ŘÍJEN

1. - 2. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
2. - 2. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
3. - 2. kolo základních skupin fotbalové Evropské ligy.
4.-6. ŠTRASBURK (Francie) - Francouzská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
4.-13. SCHWECHAT (Rakousko) - ME v stolním tenisu.
4.-20. ALMATY (Kazachstán) - MS v boxu.
6. JONGAM (Korea) - Velká cena Koreje, závod MS vozů formule 1.
11. (Malta) - Malta - ČR, utkání kvalifikace fotbalového MS 2014.
13. SUZUKA (Japonsko) - Velká cena Japonska, závod MS vozů formule 1.
13. PARDUBICE - Překážkový dostih Velká pardubická steeplechase.
13. SEPANG (Malajsie) - Velká cena Malajsie, závod MS silničních motocyklů.
15. (Bulharsko) - Bulharsko - ČR, utkání kvalifikace fotbalového MS 2014.
16.-23. VARŠAVA (Polsko) - MS ve vzpírání.
17.-8.11. (SAE) - MS ve fotbale hráčů do 17 let.
20. PHILLIP ISLAND (Austrálie) - Velká cena Austrálie, závod MS silničních motocyklů.
22. - 3. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
22.-27. ISTANBUL (Turecko) - Tenisový Turnaj mistryň.
23. - 3. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
24. - 3. kolo základních skupin fotbalové Evropské ligy.
25.-27. SALOU (Španělsko) - Katalánská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
27. MOTEGI (Japonsko) - Velká cena Japonska, závod MS silničních motocyklů.
27. DILLÍ - Velká cena Indie, závod MS vozů formule 1.

LISTOPAD

2.-3. - Finále tenisového Fed Cupu.
3. ABÚ ZABÍ (SAE) - Velká cena Abú Zabí, závod MS vozů formule 1.
4.-11. LONDÝN (Velká Británie) - Tenisový Turnaj mistrů.
5. - 4. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
6. - 4. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
7. - 4. kolo základních skupin fotbalové Evropské ligy.
7.-10. SOFIA (Bulharsko) - MS v skocích na trampolíně.
10. VALENCIE (Španělsko) - Velká cena Valencie, závěrečný závod MS silničních motocyklů.
15.-17. - Finále tenisového Davisova poháru.
15.-17. CARDIFF (Británie) - Britská rallye, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích.
17. AUSTIN (USA) - Velká cena USA, závod MS vozů formule 1.
24. SAO PAULO (Brazílie) - Velká cena Brazílie, závěrečný závod MS vozů formule 1.
26. - 5. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
27. - 5. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
28. - 5. kolo základních skupin fotbalové Evropské ligy.

PROSINEC

6. SALVADOR DE BAHÍA (Brazílie) - Losování závěrečného turnaje MS ve fotbale 2014.
7.-15. PRAHA - Mistrovství světa ve florbalu žen.
7.-22. (Srbsko) - MS v házené žen.
10. - 6. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
11. - 6. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů.
11. - 21. (Maroko) - Fotbalové MS klubů.
12. - 6. kolo základních skupin fotbalové Evropské ligy.

reklama