reklama

Rusky šly v Praze na balet, Šarapovová na Karlův most a za trdlem. Sama

Maria Šarapovová je v Praze tak trochu jako kůl v plotě. Hvězdné Rusce to ale vyhovuje. Maria Šarapovová je v Praze tak trochu jako kůl v plotě. Hvězdné Rusce to ale vyhovuje. autor: Milan Kammermayer
Rusky se v Praze před finále Fed Cupu už zabydlely a využívají příjemného podzimního počasí k poznávání české metropole. I v tomto ale funguje trojice Anastasia Pavljučenkovová, Jelena Vesninová a Jekatěrina Makarovová odděleně od hvězdné jedničky Marii Šarapovové.

Praha - Víkendové finálové klání Fed Cupu, ve kterém se v pražské O2 Aréně utkají Češky s ruskými soupeřkami se blíží. Oba týmy pravidelně trénují, ale také mají čas i na nějakou tu zábavu.

Ruské hráčky v posledních dvou dnech využili příjemného podzimního počasí v české metropoli a vydali se poznávat krásy Prahy. A asi nepřekvapí, že zatímco Anastasia Pavljučenkovová, Jelena Vesninová a Jekatěrina Makarovová si užívají společně nejen na hotelu, lídr týmu Maria Šarapovová sama.

Ruská jednička vyrazila ve čtvrtek na Staroměstské náměstí za tradičním pražským "trdlem". Následně se nechala vyfotit také u Karlova mostu.

The end of the sunset in #Prague. #travel

Fotka zveřejněná uživatelem Maria Sharapova (@mariasharapova),

To její týmové parťačky pro změnu o den dříve zamířily na balet a představení Rusalka. Nezahálely ani po návratu na hotel, kde si vyměňovaly tweety s tím, jak pod vlivem baletního představení sledují na notebooku animovanou verzi Malé mořské víly.

Prague's pastry game is on point. #travel #food

Fotka zveřejněná uživatelem Maria Sharapova (@mariasharapova),

Všechny Rusky se tak společně vlastně představily jen po příletu Šarapovové, která se pochlubila týmovou fotkou a poté na večeři.

"Maria bydlí jinde i na turnajích. Asi to potřebuje ke svému klidu. Je to o individuálním načasování na víkend. Tam bude profesionálka jako vždycky," okomentovala "ruskou partu" česká jednička Petra Kvitová.

Je pravdou, že pokud Rusky českou metropoli v neděli dobudou, už nikdo nebude řešit, kde kdo před finále Fed Cupu bydlel a kolik společných fotek jeden z týmů udělal.

опера Прага, команда меня не любит @vesnushka86 @nastia_pav 🙈☺️🍒

Fotka zveřejněná uživatelem @myskina_a,

Opera time😊Опера "Русалка" с командой🤗 @nastia_pav @myskina_a @katemakarova1

Fotka zveřejněná uživatelem Elena Vesnina (@vesnushka86),

reklama