Sáblíková vyhrála časovku a v Tour de Feminin už je třetí

12. 7. 2014 15:37
Martina Sáblíková.
Martina Sáblíková. | Foto: CPA - Eduard Erben

Bogatynia - Trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková opanovala v cyklistickém závodu Tour de Feminin třetí etapu, kterou byla časovka na 17,8 km v polské Bogatynii.

Mistryně republiky v této disciplíně vyhrála o 12 sekund před Američankou Briannou Walleovou a posunula se v průběžném pořadí z dvanáctého místa na třetí příčku.

Do čela závodu se dostala Nizozemka Vera Koedooderová, která skončila v časovce třetí. Sáblíková na ni ztrácí 31 sekund, za druhou Walleovou zaostává o 29 sekund.

Ještě dnes odpoledne absolvují cyklistky čtvrtou etapu se startem a cílem v Rumburku, která měří 92,4 km.