reklama

Satoranský okouzlil smečí, ale pošklebky nezastavil. Teď chceme vidět triky, říká hvězdný Wall

Podívejte se na úžasnou smeč Tomáše Satoranského.
Basketbalista Tomáš Satoranský vystřihl proti Houstonu parádní smeč, svoji první v zámořské NBA. Od parťáků sklidil ovace.

Praha - Čou Čchi, pivot Houstonu Rockets, se jen marně natahoval. Satoranský vyskočil v podkošovém prostoru a pravou rukou parádně zasmečoval. Střídačka Washingtonu slavila.

Dobrá nálada vydržela až do konce, neboť domácí Wizards zvítězili 121:103.

Satoranský byl díky své první smeči v NBA hvězdou pozápasových rozhovorů. Doteď čelil častým vtípkům od spoluhráčů, protože předváděl smeče pouze při tréninku.

"Docela úleva, že pořád dokážu zasmečovat i v utkání," prohlásil 26letý Čech. "Už jsem si začínal myslet, že to v sobě nemám."

"Už bylo sakra načase," komentoval Satoranského počin hvězdný Bradley Beal. "Kéž bych měl taky přes dva metry, to bych do koše házel i protihráče. Sato má dost možná nejlepší odraz v týmu. Konečně ho využil."

Skončí pošklebky, že Satoranský je "tréninkovým smečařem"?

"Ani ne," říká další hvězda mužstva John Wall a českému parťákovi nepřímo vzkazuje: "Čekáme, že teď přijde rychlý zlom a nějaké triky. Umí jich hodně."

Body, bloky, doskoky. Základní část NBA skončila, podívejte se na Satoranského čísla Body, bloky, doskoky. Základní část NBA skončila, podívejte se na Satoranského čísla Prohlédněte zde
reklama