reklama

Satoranský si v době volna vzal bývalou basketbalistku, na svatbě byli Veselý i Welsch

Tomáš Satoranský v létě přestoupil do svazu manželského. Tomáš Satoranský v létě přestoupil do svazu manželského. autor: ČTK
Český basketbalista Tomáš Satoranský se během letního volna oženil s dlouholetou přítelkyní a bývalou basketbalistkou Annou Maurerovou.

Praha - Basketbalista Tomáš Satoranský využil volna mezi sezonami NBA a na začátku července si vzal dlouholetou přítelkyni a bývalou basketbalistku Annu Maurerovou za manželku. Na svatbu přijeli i jeho kamarádi z národního týmu Jiří Welsch a Jan Veselý, kterého během léta čeká i vlastní svatba.

Ve Washingtonu se mnou nepočítají na rozehrávače, tuší Satoranský Ve Washingtonu se mnou nepočítají na rozehrávače, tuší Satoranský Čtěte zde

"Měl jsem tam pár bývalých spoluhráčů ze Sevilly, přijeli také Honza Veselý a Jirka Welsch. Všechno nám vyšlo. Nevěsta byla krásná a spokojená," řekl dnes Satoranský novinářům. "Nervózní jsme byl až ten den, ale já jsem vždy nervózní před velkými zápasy, takže to mělo trochu spojitost," dodal.

S dcerou gurmána Pavla Maurera a bývalou hráčkou Slovanky se zná od mládí, už šest let společně žijí. Následovala ho do Španělska, kde hrál za Sevillu a Barcelonu, i do Washingtonu. "Svatbou se pro nás nic nemění. Jen už má náš vztah oficiální status a změnilo se manželčino příjmení. Brali jsme to spíše jako oslavu našeho vztahu," řekl Satoranský.

Protože ho čeká v Praze kemp pro děti, zatím nestihl svatební cestu. "Byli jsme jen na filmovém festivalu v Karlových Varech. Máme ještě něco v plánu, ale uvidíme, jestli se něco zrealizuje na konci července, než se připojím k reprezentaci. Uvažujeme o něčem dobrodružném jako je třeba Island. Ale já všechno řeším až na poslední chvíli," dodal s úsměvem.

reklama