reklama

Serena nespí, v noci kouká na seriál, přesto hladce vítězí

Serena Williamsová potvrzuje výtečnou formu. Serena Williamsová potvrzuje výtečnou formu. autor: Reuters
Wimbledonská šampionka na turnaji ve Stanfordu potvrzuje mistrovskou formu.

Stanford - Wimbledonská šampionka Serena Williamsová sice na tenisovém turnaji ve Stanfordu stále bojuje s časovým posunem po příletu z Londýna, na jejich výsledcích to však znát není. Obhájkyně loňského titulu postoupila po vítězství 6:4 a 6:0 nad Chanelle Scheepersovou z JAR do semifinále.

Williamsová po sobotním zisku wimbledonského double dorazila do Severní Kalifornie v pondělí a stále se ještě nevyrovnala s jiným časem. V pátek vstávala jednu hodinu po půlnoci a pět hodin sledovala poslední sezonu seriálu Zoufalé manželky.

"Myslela jsem, že usnu, ale nepovedlo se. Jako vždycky jsem brečela, miluju ten seriál. Byla jsem vzhůru, jako kdybych byla pořád v Evropě," dodala třicetiletá americká tenistka.

O postup do finále se Williamsová utká s Soranou Cirsteaovou, jež zdolala 6:7, 6:2 a 6:0 třetí nasazenou Slovenku Dominiku Cibulkovou. 

V druhém semifinále se utká Belgičanka Yanina Wickmayerová s dvacetiletou Američankou Coco Vandewegheovou, jež si vůbec poprvé zahraje na WTA Tour mezi nejlepšími čtyřmi.

reklama