reklama

Karanténa roztančila i Ledeckou. Já, že jsem pohybově nadaná? směje se česká hvězda

View this post on Instagram

Pořád se ještě najde spousta lidí, co si myslí, že jsem pohybově nadaná. Myslím, že timhle videem je vyvedu z omylu. Tak tady máte moji aprílovou jízdu. Trénovala jsem jsem to v karanténě celej tejden. Co jste natrenovali vy? Mimochodem zítra se těšte na další závodní jízdy. Snad vás tahle kulturní vložka pobaví. Many people still think that I’m athletically talented. I think I can prove them wrong by this video. So here you go, my April fool’s ride. I trained this in quarantine for a week. And what have you been up to? By the way, you can look forward to another race videos tomorrow. I hope this will entertain you. STR @redbull @peakperformanceczsk @richardmilleofficial

A post shared by Ester Ledecká (@esterledecka) on

Čerstvě pětadvacetiletá Ester Ledecká se přidala ke sportovcům, kteří se rozhodli své fanoušky během nucené závodní přestávky způsobené pandemií koronaviru bavit alespoň vtipnými příspěvky na sociálních sítích. Na apríla proto sdílela na sociálních sítích video, ve kterém dvě minuty tančí. Prý hlavně kvůli tomu, aby opravila ty, kteří ji považují za pohybově nadanou.

"Pořád se ještě najde spousta lidí, co si myslí, že jsem pohybově nadaná. Myslím, že tímhle videem je vyvedu z omylu," napsala Ledecká pod svůj příspěvek na Facebooku.

Vystoupení české lyžařské a snowboardistické hvězdy, která má stejně jako drtivá většina sportovců už od začátku března nucenou závodní pauzu, doprovází píseň "Disco inferno" od formace The Trammps z roku 1976. 

"Tak tady máte moji aprílovou jízdu. Trénovala jsem jsem to v karanténě celý týden. Snad vás tahle kulturní vložka pobaví," okomentovala své vystoupení samotná Ledecká. 

Sportovci v izolaci: Krejčíková vodí maňásky, Samková peče a kdo válčí s mravenci? Sportovci v izolaci: Krejčíková vodí maňásky, Samková peče a kdo válčí s mravenci? Prohlédněte zde
reklama