reklama

Výtržnice v plavkách narušila slalom ve Schladmingu. Chtěla připomenout Bryanta

Výtržnice v plavkách narušila slalom ve Schladmingu. Chtěla připomenout Bryanta Associated Press |  01:16
Úterní závod Světového poháru slalomářů v rakouském Schladmingu měl nečekanou vložku. Při dojezdu Alexe Vinatzera proběhla cílem spoře oděná dívka s transparentem nad hlavou, která chtěla připomenout zesnulého basketbalistu Kobeho Bryanta.

Výtržnice, která měla na ceduli napsáno mimo jiné "R.I.P. Kobe", tím v cíli způsobila pořádný zmatek. Fotobuňku nad cílovou čárou totiž protnula o malou chvilku před dojíždějícím slalomářem, který se tak podle přístroje dostal do čela závodu. 

Vinatzer se proto chvílí radoval z průběžného vedení, jenže pořadatelé mu podle záběrů kamery nakonec dokázali spočítat správný čas a italský slalomář se místo na první místo zařadil o desetinu sekundy za v té době vedoucího Francouze Clementa Noela. 

Závod posléze vyhrál Nor Henrik Kristoffersen a překvapený Ital skončil šestý. "Aspoň mám cool cílovou fotografii," smál se po závodě Vinitzer. 

Záplava sledujících a 92 milionů v reklamním čase. To nebyla obyčejná narušitelka Záplava sledujících a 92 milionů v reklamním čase. To nebyla obyčejná narušitelka Čtěte zde

Onou výtržnicí byla podle všeho "známá firma" Kinsey Wolanská, která se promenádovala v plavkách například při loňském finále Ligy mistrů a narušila i několik dalších velkých sportovních událostí v minulosti. 

Tentokrát ale na rozdíl od svých předchozích vystoupení nechtěla upozornit na webové stránky svého přítele, nýbrž připomenout zesnulého Kobeho Bryanta. 

Legendární basketbalista tragicky zahynul v noci z neděle na pondělí, kdy se stal obětí leteckého neštěstí v Kalifornii. Spolu s ním zemřela jeho dcera dalších sedm lidí na palubě. 

Půvabná narušitelka z finále Ligy mistrů ukázala sexy módní fotky Půvabná narušitelka z finále Ligy mistrů ukázala sexy  módní fotky Prohlédněte zde
reklama