reklama

Slavil s týmem, i když věděl, že má covid. Přesto hvězdný hráč nedostal žádný trest

Nakažený Justin Turner slaví s trofejí pro vítěze MLB Nakažený Justin Turner slaví s trofejí pro vítěze MLB autor: Reuters
Vedení MLB nebude trestat baseballistu Justina Turnera z Los Angeles Dodgers, který se krátce po skončení posledního zápasu Světové série zapojil do vítězných oslav, přestože věděl o pozitivním výsledku testu na covid-19.

Komisionář soutěže Rob Manfred v pátek prohlásil, že se spokojil s omluvou a upřímnou lítostí třetího metaře letošních mistrů.

Pětatřicetiletý Turner se o pozitivním testu dozvěděl v průběhu šestého finálového utkání s Tampou Bay Rays.

Musel být vystřídán a s losangeleským týmem po posledním autu neslavil. Zhruba po hodině však přišel na společné fotografování s trofejí.

Vyšetřování podle Manfreda prokázalo, že Turnera vyzvali k návratu na hřiště sami spoluhráči a jeden z klubových zaměstnanců. Podle listu USA Today je deset dnů po skončení Světové série v Dodgers nakažených pět lidí.

Základní část MLB byla letos kvůli koronaviru zkrácena na polovinu, hrálo se před prázdnými ochozy a až na finále mohlo do hlediště přijít několik tisíc fanoušků.

Sezona vyvrcholila na neutrálním hřišti, Světová série se uskutečnila v texaském Arlingtonu. Dodgers triumfovali po 32 letech a získali sedmý titul.

Hvězdný fotbalista odhalil kousek nohy. Dostal pokutu za příliš krátké ponožky Hvězdný fotbalista odhalil kousek nohy. Dostal pokutu za příliš krátké ponožky Čtěte zde
reklama