reklama

Kolocová s Kvapilovou na Floridě vypadly už v prvním kole play off

Markéta Sluková v akci. Markéta Sluková v akci. autor: Red Bull Content Pool
Kvapilová s Kolocovou vypadly na majoru ve Fort Lauderdale v prvním kole play off, v osmifinále je mohou pomstít Sluková s Hermannovou.

Fort Lauderdale - Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou obsadily na majoru na Floridě 17. místo. Českým plážovým volejbalistkám nevyšel zápas o přímý postup do osmifinále s brazilským párem Fernanda, Barbara a v prvním kole play off pak prohrály i s Ruskami Naděždou Makroguzovovou a Světlanou Cholominovou. Ty v osmifinále turnaje Světového okruhu ve Fort Lauderdale nastoupí proti dalším Češkám Markétě Nausch Slukové a Barboře Hermannové.

Kolocová s Kvapilovou skončily ve skupině H druhé. S Fernandou a Barbarou ve středu večer prohrály 20:22, 9:21. "Brazilky byly na osvětleném centrkurtu lepší. Po velmi vyrovnaném úvodním setu jim ve druhém narostla křídla a vycházelo jim úplně vše, na co sáhly," uvedla Kolocová v tiskové zprávě.

Makroguzovové a Cholominové pak česká dvojice podlehla 16:21, 17:21. Rusky nyní narazí na Nausch Slukovou a Hermannovou, které ve skupině D vyhrály oba zápasy bez ztráty setu, což jim vyneslo přímý postup do osmifinále.

Do vyřazovací části se naopak neprobojovali Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem, kteří na majoru poprvé uspěli v kvalifikaci. Po prohře s brazilskými mistry světa Evandrem a Andrém podlehli i Belgičanům Koekelkorenovi s Van Wallem a obsadili 25. místo.

Tak dneska to máme na zápasy 1:1.. ráno ve větru jsme otočily zápas s Rakušankama a nakonec vyhrály v tiebreaku 15:12👍🏼😎 Od šesti hodin místního času jsme hrály proti 🇧🇷 Barbara/Fernanda o první místo ve skupině. Brazilky byly na osvětleném centr kurtu lepší, obzvlášť ve druhém setu, a tak postupujeme ze skupiny z 2️⃣ místa. Zítra nás tím pádem čeká první kolo playoff💥. Ještě nevíme kdy a ani s kým🤷🏼‍♀️, to se dozvíme až po dohrání zbylých zápasů ve skupinách. Děkujeme za ✊🏼👏🏼 zítra dáme vědět, kdy můžete zase držet palce 😉😋

Zveřejnil(a) Kolocová & Kvapilová - Czech Beachvolleyball Team dne 01. Březen 2018

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie major ve Fort Lauderdale (USA):

Muži:

Skupina B: Koekelkoren, Van Walle (15-Belg.) - Perušič, Schweiner (31-ČR) 2:1 (14, -15, 9).

Ženy:

Skupina H: Fernanda, Barbara (9-Braz.) - Hoidarová Kolocová, Kvapilová (8-ČR) 2:0 (20, 9).

Play off - 1. kolo: Makroguzovová, Cholominová (27-Rus.) - Hoidarová Kolocová, Kvapilová 2:0 (16, 17).

reklama