reklama

Smolný den. Baseballová hvězda prohrála finále, navíc ji v jeho průběhu vykradli. Letos už podruhé

Yasiel Puig Yasiel Puig autor: Reuters
To fakt nebyl vydařený den. Opora baseballistů Los Angeles Dodgers Yasiel Puig přišel ve středu večer nejen o titul ve Světové sérii, ale i o cennosti. Jeho dům se totiž během rozhodujícího sedmého finále MLB proti Houstonu stal terčem zlodějů. A to letos už podruhé.
Zloději řádí mezi Lakers. Vykradli dům další bývalé hvězdě, vzali věci za miliony Zloději řádí mezi Lakers. Vykradli dům další bývalé hvězdě, vzali věci za miliony Čtěte zde

Los Angeles - Šestadvacetiletý kubánský polař Yasiel Puig z Los NAgeles Dodgers přišel o šperky a majetek v hodnotě 170.000 dolarů (3,7 milionu korun) při březnovém vloupání. To bylo ještě v době, kdy bydlel v Sherman Oaks. V tu dobu byl s týmem na soustředění.

Před měsícem se přestěhoval do jiné losangeleské čtvrti Encino. Tamní policii ve středu večer upozornil na krádež domovní alarm. Na místě našli rozbité okno, ztráty zatím nebyly vyčísleny.

Puig byl v době vloupání na stadionu Dodgers a neodvrátil porážku s Houstonem 1:5. Vítězní Astros se dočkali premiérového titulu šampionů v historii Major League Baseball.

reklama