reklama

Sněhu nemají dost. Moravec i Pančochová relaxují na horách

Ondřej Moravec v Jižním Tyrolsku při skialpiningu Ondřej Moravec v Jižním Tyrolsku při skialpiningu autor: Petr Slavík (www.dynafit.com)
Biatlonista Ondřej Moravec a snowboardistka Šárka Pančochová namísto dovolené v teplých krajích u moře zvolili další zimní radovánky v Jižním Tyrolsku.

Praha - České hvězdy zimních sportů nemají sněhu a mrazu plné zuby ani po skončení sezony. Biatlonista Ondřej Moravec a snowboardistka Šárka Pančochová namísto dovolené v teplých krajích zvolili další zimní radovánky, konkrétně v Jižním Tyrolsku.

Oba olympionici se v oblasti na severu Itálie těsně minuli. Pančochová v březnu trénovala v lyžařském středisku Alpe di Siusi. „Je to nejlepší snowpark v Itálii. Počasí nám vyšlo,“ uvedla držitelka křišťálového glóbu za celkové vítězství v letošním Světovém poháru.

Po ní přijel do Jižního Tyrolska také trojnásobný olympijský medailista Moravec, který se zde věnuje hlavně skialpiningu. Na túry vyráží biatlonista každý den, nejčastěji mezi dolomitské skalní masivy z chaty Lavarella, která je uprostřed rozsáhlé náhorní plošiny Senes-Fanes.

Poté Moravec plánuje přesun do okolí Anterselvy. „Jsem tu velmi spokojený, počasí nemůže být lepší. Těším se na další dny v Jižním Tyrolsku,“ podotkl Moravec.

reklama