reklama

Soukalová dodržela slib a zveřejnila své telefonní číslo

Gabriela Soukalová Gabriela Soukalová autor: (C) Český biatlon, Petr Slavík
Česká biatlonistka dodržela slib, kterým chtěla motivovat svého přítele badmintonistu Petra Koukala.

Praha - Měla to být vtipná motivace, ale teď je možná po legraci. Česká biatlonistka Gabriela Soukalová dodržela slib, který minulý týden vyvěsila na Facebooku, že pokud její přítel badmintonista Petr Koukal nezíská na Evropských hrách v Baku medaili, zveřejní na internetu své telefonní číslo.

Protože český reprezentant skončil na hrách už ve čtvrtfinále, došlo na její část úmluvy.

Tak to je dobrý. Petr Koukal má pro Evropské hry silnou motivaci, Gábina se s tím moc nemaže... Sledujte jak to dopadne http://baku.olympic.cz/#Baku2015

Posted by Český olympijský tým on Tuesday, June 23, 2015

"Petra jsem chtěla takto veřejně hecnout. Byla to legrace. Kdo nás zná, ví, že si ji umíme udělat i ze sebe. Petr hrál dobře a od medaile ho nakonec dělil jeden zápas, když prohrál 1:2 na sety ve čtvrtfinále. Takže chybělo málo a ke zveřejnění číslo nedošlo," přiznala Soukalová na stránkách olympijského týmu.

Na Facebook tak v pondělí večer poslušně napsala svůj telefonní kontakt, i když ve videu, kterým sázku vyhlašovala, blíže nespecifikovala, o jaké číslo by mělo jít.

"Video vzniklo, když jsem byla na návštěvě u kamarádky z reprezentace Jitky Landové. A řekla jsem na něm, že zveřejním číslo. Hodně lidem došlo, že jsem neřekla telefonní a spekulovali, jestli to bude číslo bot, nebo startovní, nebo jak se vlastně z toho vyvleču. Tak jsem to původně zamýšlela. Reakce lidí mě nakonec motivovaly, že zveřejním skutečné číslo. Ale nového přítele samozřejmě nehledám. S Petrem jsme moc šťastní a na rande s nikým nepůjdu," dodala česká biatlonistka.

Strach ze zveřejnění prý příliš nemá. "Bude to zajímavá sonda do lidských duší. Jsem opravdu zvědavá na reakce. Když bude nejhůř, zkolabuje mi telefon a nebo prostě číslo změním. A nebo mi vůbec nikdo nezavolá."

702 206 867 Kdo chce, může mi zavolat. Ale ve vší slušnosti prosím. Na příjmu bych měla být do 20:00. Jsem zvědavá, jak...

Posted by Gabriela Soukalova on 29. červen 2015
reklama