reklama

Sparta ještě hrála na oraništi. Po kritice Mourinha už Rostovu hřiště zavřeli

Se špatným trávníkem se musel vypořádat i slavný Ibra Se špatným trávníkem se musel vypořádat i slavný Ibra autor: Reuters
"Nechce se mi věřit, že budeme na tomhle trávníku hrát. Jestli se tomu tedy dá říkat trávník," prohlásil José Mourinho před duelem Manchesteru v Rostově v osmifinále Evropské ligy. Kritika slavného kouče donutila ruský fotbalový svaz konečně jednat a Rostovu hřiště zavřel.

Rostov na Donu - Fotbalisté Rostova až do odvolání nesmějí hrát domácí zápasy na svém stadionu kvůli špatné kvalitě trávníku. Nařízení ruského svazu přišlo týden po stížnosti kouče Manchesteru United Josého Mourinha před vzájemným zápasem v osmifinále Evropské ligy a měsíc poté, co v Rostově inkasovala čtyři góly pražská Sparta.

Všichni Křetínského muži. Miliardář vyměnil ve Spartě už desítku trenérů Všichni Křetínského muži. Miliardář vyměnil ve Spartě už desítku trenérů Prohlédněte zde

"Nechce se mi věřit, že budeme na tomhle trávníku hrát. Jestli se tomu tedy dá říkat trávník," prohlásil Mourinho před týdnem a vážně uvažoval, koho ze svých svěřenců nechá podstoupit riziko zranění. O den později fotbalisté Manchesteru v Rostově remizovali 1:1.

Ruský svaz zruší osmému týmu tabulky trest až ve chvíli, kdy vrátí trávník do přijatelného stavu. Do té doby musí být připraven hrát jinde. Nejbližší domácí zápas Rostov odehraje až po reprezentační přestávce 1. dubna.

reklama