Sáblíková jako černý fantom, Čech bubeník. Takhle je neznáte

Prohlédněte si, jak si fotograf Ondřej Pýcha "vyhrál" s českými sportovními hvězdami do kalendáře Sport Investu na rok 2015.
Rychlobruslařka Martina Sáblíková se na zimních hrách zapsala mezi tuzemské sportovní legendy, když na trati 5000 m získala své už třetí olympijské zlato. A to ještě na "trojce" přidala stříbrnou medaili.
Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a  Markéta Sluková, známé jako "Kiki a Maki"  letos zazářily. Zvítězily na turnaji vrcholné série Grand Slam v Berlíně, třetí skončily na turnaji stejné série v Gstaadu a velice cenné bylo i prvenství na pražském turnaji série FIVB Open.
Hokejista Tomáš Hertl měl v uplynulé sezoně velkou smůlu, když ho faul kolenem od Dustina Browna připravil nejen o žřadu zápasů v NHL, ale hlavně o účast na vrcholném turnaji v Rusku.
Motocyklový závodník Karel Hanika okusil poprvé, jaké to je bojovat celou sezonu se světovou elitou. Ve třídě Moto3 se nováček několikrát umístil v první desítce Velkých cen.