reklama

Stačil erotický tanec. Mayweathera uhranula striptérka v jeho klubu, chce po ní dítě

autor: Instagram
Vedoucí tanečnici lasvegaského klubu, britsko-americké striptérce Anně Monroeové, se podařila parádní trefa. Získala srdce svého šéfa a majitele podniku, kterým není nikdo jiný než jeden z nejbohatších sportovců, boxer Floyd Mayweather.

Americký boxer, který například jen za rok 2018 vydělal přes šest miliard korun, se s Monroeovou seznámil při inspekční cestě do svého lasvegaského podniku Girl Collection.

Dvaadvacetiletá dívka, která se sice narodila ve Spojených státech, ale vyrůstala ve Velké Británii, byla v podniku žádat o práci tanečnice. Neuspěla, ale měla obrovské štěstí: při odchodu na chodbě potkala majitele Mayweathera.

Následujícího dne jí zástupci klubu zavolali a požádali ji, aby se vrátila zpět. Třiačtyřicetiletý boxer už na ni čekal a pozval ji na večeři při svíčkách. Monroeová mu na oplátku zatančila erotický tanec s názvem lapdance. Evidentně na šéfa zapůsobila, protože dostala nejen práci, ale Mayweather ji rovnou jmenoval vedoucí tanečnicí klubu.

Youtube

A moderní, americká verze Popelky vygradovala na Nový rok: na sociálních sítích oba oznámili, že tvoří pár. Od té doby zásobují fanoušky fotkami z výletů k aténské Akropoli, Amsterdamu, Islandu, Paříže nebo Abú Zabí. 

Jejich vztah je prý natolik vážný, že už spolu zcela vážně přemýšlí o dítěti. Což v případě Mayweathera není zas nic neobvyklého, z předchozích vztahů už má pět potomků.

Jak si zachránit kariéru? Australská tenistka začala na internetu prodávat své akty:

Jak si zachránit kariéru? Australská tenistka začala na internetu prodávat vlastní akty Aktuálně.cz |  01:45
reklama