reklama

Štěpánek se rozvádí s Vaidišovou. Vymění ji za Kvitovou?

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová při svatebním obřadu v roce 2010. Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová při svatebním obřadu v roce 2010. autor: ČTK
Aktivní český tenista Radek Štěpánek se rozvádní s někdejší fedcupovou reprezentantkou Nicole Vaidišovou.

Praha - Tenisové manželství Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové se chýlí ke konci. Zprávu o jejich blížícím se rozvodu přinesl ve čtvrtek deník Blesk.

„Máte dobré informace. Radek Štěpánek a jeho žena Nicole se dohodli na rozvodu i veškerém vypořádání," sdělil deníku Karel Tejkal, mluvčí České sportovní, která tenistu zastupuje.

Manželství karvinského rodáka a někdejší tenisové komety tedy trvalo pouhé tři roky, od července 2010.

Přitom právě kvůli Vaidišové Štěpánek v roce 2007 zrušil zásnuby s jinou tenistkou, Martinou Hingisovou.

Kvitová se rozešla s Pavláskem, nahradí Vaidišovou?

Podle spekulací Blesku má přitom čtyřiatřicetiletý Štěpánek již vyhlédnutou náhradu, kterou by opět měla být elitní tenistka, tentokrát česká jednička a aktuální světová osmička Petra Kvitová.

Ta se přitom nedávno po dlouholetém vztahu rozešla s českým tenisovým talentem Adamem Pavláskem.

"To, že skončil také vztah Petry Kvitové s Adamem Pavláskem, už asi není žádné tajemství,“ uvedl Tejkal, který ale odmítl komentovat, že by se "Štěpec" s třiadvacetiletou Kvitovou dali dohromady. 

Štěpánek s Kvitovou se připravují na Wimbledon

Ani Štěpánek, ani Kvitová se k těmto spekulacím zatím nevyjádřili. Oba se totiž tento týden připravují na blížící se Wimbledon na turnaji v Eastbourne.

O něco úspěšnější je na místních travnatých kurtech Štěpánek, který si dnes zahraje čtvrtfinále (online zde), naopak vítězka Wimbledonu z roku 2011 včera po nevyrovnaném výkonu podlehla Yanině Wickmayerové (více zde).

reklama