reklama

Šampioni s pilou a motorovkou aneb Tihle sekáči se nezakecají

Prohlédněte si fotografie z netradičního klání dřevorubců v Plzni, v němž bylo k vidění šest atraktivních netradičních disciplín s klasikou pilou i motorovkou. Prohlédněte si fotografie z netradičního klání dřevorubců v Plzni, v němž bylo k vidění šest atraktivních netradičních disciplín s klasikou pilou i motorovkou. Foto: Jiří Šimeček
Prohlédněte si fotografie z netradičního klání dřevorubců v Plzni, v němž bylo k vidění šest atraktivních netradičních disciplín s klasickou pilou i motorovkou.

Plzeň - Včera se na náměstí Republiky v Plzni uskutečnilo mistrovství republiky sportovních dřevorubců. O titul mistra republiky a vstupenku na mistrovství světa v polské Poznani se utkalo v novém formátu, převzatém podle vzoru mistrovství světa, dvanáct závodníků.

Několik tisíc diváků nadšeně sledovalo napínavé souboje, ze kterých nakonec jako vítěz odešel překvapivě Martin Roušal. Obhájce Martin Komárek skončil těsně za ním a na třetím místě se  umístil matador Jan Wáwrů. Závod byl současně kvalifikací na mistrovství světa družstev.

reklama