reklama

Terminátor Schwarzenegger gratuloval Jamesovi, jeho tým vyhrál Utkání hvězd NBA

LeBron James pózuje s dětmi, cenou pro nejužitečnějšího hráče Utkání hvězd a Arnoldem Schwarzeneggerem LeBron James pózuje s dětmi, cenou pro nejužitečnějšího hráče Utkání hvězd a Arnoldem Schwarzeneggerem autor: Reuters
Hvězda Clevelandu se potřetí v kariéře stala nejužitečnějším hráčem exhibičního utkání.

Los Angeles - Utkání hvězd NBA vyhrál tým LeBrona Jamese, který porazil výběr Stephena Curryho 148:145. Basketbalista Clevelandu k vítězství přispěl 29 body a 10 doskoky a potřetí v kariéře se stal nejlepším hráčem utkání All Star. Gratuloval mu k tomu i Arnold Schwarzenegger, filmový představitel legendárního Terminátora a bývalý guvernér Kalifornie.

Tradiční exhibice se letos hrála v novém formátu, když už nebyla soubojem týmů Západní a Východní konference, ale svá mužstva si vybírali dva kapitáni. Díky tomu o ni byl mezi hráči větší zájem a oproti minulým ročníkům občas dokonce bránili.

Potvrdil to i James, když v posledních sekundách spolu s Kevinem Durantem uhlídali Curryho, jenž se pokoušel vstřelit trojku, kterou by srovnal skóre. James se navíc s 29 body stal nejlepším střelcem utkání a potřetí dostal ocenění pro nejlepšího hráče.

V pořadí se James, který také přihrál Russellu Westbrookovi na rozhodující koš, vyrovnal na druhém místě Michaelu Jordanovi, Shaqiullu O'Nealovi a Oscaru Robertsonovi. Lepší už je pouze dvojice Bob Petit, Kobe Bryant, kteří ocenění získali čtyřikrát.

Satoranský se po tvrdém střetu vrátil do sestavy Wizards a zaznamenal osobní rekord Satoranský se po tvrdém střetu vrátil do sestavy Wizards a zaznamenal osobní rekord Čtěte zde
reklama