reklama

Tipsport: Berdych do desítky nakoukne, ale neudrží se

Tomáš Berdych Tomáš Berdych autor: Reuters
Berdychovo vystoupení v Miami bookmakery oslnilo

Praha - Berdychův avizovaný útok na top 10 světového tenisového žebříčku zaujal i bookmakery sázkové kanceláře Tipsport.

Možnost, že Berdych nakoukne během letošního roku do top ten, je při jeho současné skvělé výkonnosti reálná a otevřená. Udržet se v ní je však těžší úkol, ostatně sám by mohl vyprávět," říká mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek a připomíná Berdychovo 9. místo na žebříčku ATP, které však dlouho neudržel.

Čtěte také: Berdych si po Miami polepšil. Je novou českou jedničkou

Bookmakeři vypsanými kursy slova Lubomíra Ježka jen potvrzují.

Na možnost, že během roku 2010 nakoukne mezi žebříčkově deset nejlepších tenistů světa (tzn., že třeba jen na týden bude alespoň na 10. místě) vypsali kurs 1,8:1, zároveň však stejně vysoký kurs 1,8:1 vypsali na situaci, že se do desítky nepodívá během roku ani na chvíli.

FOTO Berdych na Roddicka nestačil, přesto Miami okouzlil FOTO Berdych na Roddicka nestačil, přesto Miami okouzlil Prohlédněte zde

Bookmakeři si však připravili i druhou variantu, že se Tomáš mezi top deset dostane a otázka zní, zda tam setrvá až do konce roku 2010, či nikoliv. Zde už jsou tenisoví experti Tipsportu skeptičtější.

Podle nich je pravděpodobnější možnost v kursu 1,5:1, že Berdych v elitní desítce nevydrží dlouho a do konce roku z ní vypadne, opačnou variantu, setrvání Tomáše Berdycha v top ten do konce roku Tipsport vypsal v kursu 2,25:1.

reklama