reklama

Triatlonistka Frintová vyhrála závod Světového poháru v Huelvě

Triatlonistka Vendula Frintová Triatlonistka Vendula Frintová autor: ČTK
Triatlonistka Vendula Frintová navázala na druhé místo z Karlových Varů. Ve španělské Huelvě zvítězila v závodu Světového poháru.

Huelva - Triatlonistka Vendula Frintová vyhrála závod Světového poháru ve španělské Huelvě. Druhou Kanaďanku Joannu Brownovou porazila o 36 sekund a navázala na druhé místo z Karlových Varů, kde se závodilo před třemi týdny.

Triatlonistka Frintová vybojovala na domácím Světovém poháru stříbro Triatlonistka Frintová vybojovala na domácím Světovém poháru stříbro Čtěte zde

"Závodilo se bez neoprénu. Vendula vylezla v čelní skupině a pak na kole došlo na velmi technické trati k několika pádům, které se naštěstí Vendule vyhnuly. Bleskovým depem se Vendula dostala do čela závodu a špičkovým výkonem na závěrečných deseti kilometrech nadělila soupeřkám 36 sekund," uvedl reprezentační kouč Jan Řehula v tiskové zprávě.

Závod mužů v Huelvě vyhrál německý triatlonista Justus Nieschlag. Pro Frintovou bude závěrečným závodem sezony finále Evropského poháru, které se uskuteční za dva týdny v Melille ve Španělsku.

reklama