reklama

Tyson se zbláznil. Měsíčně prohulím marihuanu za milion, šokoval bývalý šampion

Mike Tyson nepustí cigaretu marihuany z ruky Mike Tyson nepustí cigaretu marihuany z ruky autor: Instagram/tysonranchofficial
Mike Tyson je známým příznivcem a propagátorem marihuany. Dokonce má svůj vlastní ranč, na kterém rostliny konopí pěstuje ve velkém.

Resort s názvem Lollapalooza of cannabis se nachází v jižní Kalifornii a rozléhá se na čtyřicetiakrovém pozemku. Vlastní velkopěstírnu bývalý šampion těžké váhy nutně potřebuje, aby pokryla jeho neuvěřitelnou spotřebu marihuany.

Ve středečním dílu svého podcastu s názvem Hotboxin se Tyson prohlásil, že on sám za měsíc spotřebuje marihuanu v ceně 33 000 liber, tedy milionu korun. "No jo, na farmě propálíme celkem deset tun trávy měsíčně," přidal další perlu Tysonův přítel Eben Britton, bývalý skvělý hráč ligy amerického fotbalu NFL.

"Není to šílené?" Zeptal se Tyson, zatímco na něj host pořadu, rapper Jim Jones, vytřeštil oči. "To musíte hulit nonstop, každou vteřinu strávit se zapáleným jointem," nechápal Jones.

Tyson je svou láskou ke cannabinoidům proslavený. Na svém ranči pěstuje celkem devět odrůd konopných rostlin, které vysazuje na polovině rozlohy pozemku; dalších dvacet akrů věnuje například na provozování "oddělení vývoje a kultivace" s názvem Tyson Cultivation School, kde se pěstitelé učí nejlepším technikám k produkci konopí.

reklama